( نسخه کامل) کتاب صوتی شجاعت : غلبه بر ترس و به دست آوردن اعتماد به نفس

 • Опубликовано: Год назад

  کتاب صوتیکتاب صوتی
  подписчиков: 8 тыс.

  کتاب شجاعت: غلبه بر ترس و به دست آوردن اعتماد به نفس به قلم دبى فورد، دربردارنده‌ی موثرترین و عمیق‌ترین راهکارهایی است که به افزایش اعتماد به نفس و تقویت آن در شما کمک می‌کند.
  شما روزانه، با صدها انتخاب رو به رو مى‌شوید، انتخاب‌هایى که یا برای شما اعتماد به ‌نفس، قدرت و ارزش به همراه خواهند داشت، و یا چیزهایى که بیش از همه دوستشان دارید را از شما مى‌گیرند. ترس‌هاى فلج‌ کننده، اعتماد به‌ نفس سرکوب ‌شده و شجاعت به فعل درنیامده، موانعى هستند که شما را از انتخاب‌هاى قدرتمند باز مى‌دارند؛ انتخاب‌هایى که با بالاترین منافع و ژرف‌ترین علائق شما هم‌صدا باشند. در بسیارى از شما، احساس عدم ‌شایستگى، اغلب تصمیمات شما در خصوص مسائل مالى، خانواده، جسم، وزن یا تصویر درونى‌تان را تحت‌تأثیر قرار مى‌دهد.
  زمانی که اعتماد به ‌نفس نداشته باشید، حس مى‌کنید شایستگى و لیاقت داشتن آنچه مى‌خواهید، گفتن حقیقت، یا ایجاد آن تغییر اساسی را که بنیان آینده شما را متحول مى‌سازد، ندارید. وقتى احساس ضعف، بیچارگى و ناتوانى مى‌کنید، قادر نیستید افکار برخاسته از شکست، منفى بودن و ترس را که سد راه زندگى دلخواه‌تان هستند، از خود دور کنید. وقتى قدرت خود را نادیده مى‌گیرید و آنچه قادر به انجامش هستید را انکار مى‌کنید، تسلیم عادات، ترس‌ها، وسوسه‌هاى ناگهانى و ناسالم خود و الگوى گذشته مى‌شوید. طورى عمل مى‌کنید گویى در واقع ضعف و ناامنى خود را باور دارید.
  براى اینکه اعتماد به ‌نفس داشته باشید، با تمام قواى خود زندگى کنید و در مورد خودتان احساس خوبى داشته باشید، چه باید بکنید؟ باید اعتماد به‌ نفس خود را بازسازى کنید؛ و این کار را با بهبود بخشیدن عزت نفس‌تان آغاز کنید. باید یاد بگیرید هر آنچه هستید؛ اعم از گذشته‌تان، اشتباهات‌تان، ضعف‌هاى‌تان و... را دوست بدارید.
  دبى_فورد# (Debbie Ford) در کتاب شجاعت (Courage: overcoming fear and igniting self-confidence) بررسی می‌کند که چرا زنان، از سرشت تهاجمى خود دور شده‌اند. اکنون مدت‌هاست که بخش بنیادینى از وجودشان را انکار کرده‌اند. آن‌ها به‌ جاى قدرت، ضعف را برگزیده‌اند. به جاى خودشان، دیگران را برگزیده‌اند. چرا؟ دبى فورد معتقد است زیرا زنان به این باور رسیده‌اند که طبیعت تهاجمى‌شان اشتباه، غیر قابل‌قبول، غیر موجه و ناخواسته است.
  اغلب زنان، جنگجوى درونى واقعى خود را در ازاى تأیید و تحسین، مقام و منصب یا تصورى از امنیت، از دست داده‌اند. و آن دسته از زنانى که شاید احساس مى‌کنند به جنگجوى درون خود دسترسى دارند، احتمالاً در اشتباه‌اند، زیرا اغلب اوقات این احساسى برآمده از ترس است تا عشق، برخاسته از حس سلطه‌جویى و نفوذ کردن است تا همدردى و تفاهم.
  جنگجویى که خاستگاه آن «من» و غرور باشد، از روى ضعف و برترى‌طلبى مى‌جنگد؛ او به دنبال قدرت خود است، ساختار آن به گونه‌اى است که از یک تصویر درونى شکسته شده محافظت مى‌کند؛ او جنگجویى نیست که در راه قدرت والاتر از عشق مبارزه کند. جنگجویى شجاع، جنگجویى است معنوى و آماده است تا براى تمام تجلیات الهى بجنگد.
  کشف جنگجوى درون، موجودیت کنونى‌تان را تغییر خواهد داد و قدرت و توانى خواهید یافت تا در هر روز از هفته در هر مبارزه‌اى شرکت کنید. حتى مى‌توانید در هر روز از زندگى، به‌جاى اینکه بخواهید احساس عدم ‌امنیت خود را به‌ طرزى زیرکانه پشت کت و شلوار یا پلیورهاى رسمى مستتر سازید، خود را به لباس پرزرق ‌و برق اعتماد به ‌نفس و تاج درخشان شجاعت که به معناى واقعى سزاوارش هستید، مزین نمایید.

Mashooq Amani
Mashooq Amani

واقعاً با این روش های که فرمودید به درستی میشه قدم به سوی شجاعت برداشت❤❤❤ سپاسگزارم از شما

Месяц назад
maryam safapoor +1
maryam safapoor

عالی بود ممنونم خوانش شما بسیار روان و دلچسب بود سپاسگزارم 🎉🙏🙏

5 месяцев назад
Tahereh Khozan +1
Tahereh Khozan

ّبا درود وسپاس فراوان از دبی فورد وتمام کسانی که این کتاب آموزنده را برای آموزش من ودیگر انسانها قرار داده اید خدایا شکربرای بهترین ها برما هدیه دادید

Год назад
کتاب صوتی
کتاب صوتی

سلامت باشید

Год назад
Nahid Nasiri +1
Nahid Nasiri

سپاس فراوان❤

4 месяца назад
shadi gol
shadi gol

عالی بود ممنونم 🙏🏻

6 месяцев назад
sinalpa +1
sinalpa

عالی بود سپاس👍😍

9 месяцев назад
فهد محمدی
فهد محمدی

و

8 месяцев назад
mahmoud alinejad +1
mahmoud alinejad

Good day 😊

6 месяцев назад
Maede Nasrollahi +1
Maede Nasrollahi

ممنونم 😊

5 месяцев назад
mojtaba mansouri +2
mojtaba mansouri

مرسی دبی فورد عالیه راز سایه. نیمه تاریک وجود هم عالیه

Год назад
کتاب صوتی +1
کتاب صوتی

سلامت باشی / اون رو هم ان شاءالله میذاریم

Год назад
bahar
bahar

بی‌نظییرر..اینکه در ابتدا یه توضیح راجب دبی‌فورد دادین عالی بود

3 месяца назад
Nina Sou
Nina Sou

❤❤

2 месяца назад
Khadije Nazari
Khadije Nazari

عالی بود سپاسگزارم

Год назад
S
S

سپاسگزارم بابت این کتاب،شاد و سلامت باشید⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️

6 месяцев назад
Afsoon Karami
Afsoon Karami

عالی بود ممنون👏

11 месяцев назад

Далее

🖤🕷️🖤

00:38

🖤🕷️🖤

CAZZU Canal Oficial

Просмотров 655 тыс.

کتاب صوتی عقل و احساس اثر جین آستن

4:27:43

کتاب صوتی عقل و احساس اثر جین آستن

Ketab Khan کتاب خوان

Просмотров 52 тыс.

کتاب صوتی صبح جادویی

1:27:41

کتاب صوتی صبح جادویی

Ketab soti ( ketabeston )کتاب صوتی

Просмотров 49 тыс.

( H. Parham گویش ) داستان خدمتکار از کتاب خاطره های پراکنده - نوشتۀ گلی ترقی

1:14:19

( H. Parham گویش ) داستان خدمتکار از کتاب خاطره های پراکنده - نوشتۀ گلی ترقی

کتاب صوتی مشعل دانش Mashale Danesh Ketab

Просмотров 36 тыс.

МУЖЧИНЫ БЕСПОЛЕЗНЫ

0:59

МУЖЧИНЫ БЕСПОЛЕЗНЫ

Ваня Роялти

Просмотров 6 млн

Bride gets mad!

0:15

Bride gets mad!

Miss Pineapple Games

Просмотров 12 млн