Документальний фільм "Хто Ми? Психоаналіз українців" | English subtitles

 • Опубликовано: 5 месяцев назад

  MAMAY MEDIAMAMAY MEDIA
  подписчиков: 9 тыс.

  Документальний фільм «Хто ми? Психоаналіз українців» - це колективний сеанс психотерапії у формі кіно, за час перегляду якого ми маємо згадати, що сталося і зрозуміти як це на нас вплинуло.
  Ми маємо опрацювати наші травми, аби стати здоровою і успішною нацією. І це лише перший крок.
  Yaroslav Hrytsak, PhD in History
  Anton Drobovych, Head of the Ukrainian Institute of National Memory
  Yosyf Zisels, Dissident, Public Figure
  Mykola Ryabchuk, Writer, Publicist, Honorary President of the Ukrainian PEN Club
  Pavlo Hornostay, Social Psychologist, PhD in Psychology
  Viktor Bashtovyi, Head of DSEA (Donbass State Engineering Academy) Professional College in Druzhkivka
  Leonid Kravchuk, President of Ukraine 1991-1994
  Olesia Isayuk, PhD, Researcher at the Lonsky Prison National Memorial Museum and the Center for Liberation Movement Studies
  Myroslav Marynovych, Dissident, Founding Member of the Ukrainian Helsinki Group
  Ivan, Former KGB Officer
  Vitaliy Klymchuk, Psychotherapist, "Holodomor 33: Break the Silence" Research Author
  Andriy Horiachun, Holodomor (1932-1933) Victims Descendant
  Hennadiy Yefimenko, Senior Researcher at the Institute of History of Ukraine, Co-author of the Project "LIKBEZ. Historical Front"
  Nadia Yakovenko, Survivor of Holodomor 1932-1933
  Nina Bryzh, Descendant of a Family That Survived Holodomor (1932-1933)
  Oleksandr Filts, Head of the European Association of Psychotherapists in 2005-2007, Honorary Professor at the Sigmund Freud University (Vienna)
  Pavlo Sheremeta, Minister of Economic Development and Trade of Ukraine in 2014
  Ihor Mykhailyshyn, Volunteer of the Donbas Battalion, Call Name "Pianist"
  Vadym Denysenko, Executive Director of the Ukrainian Institute of the Future

MAMAY MEDIA +857
MAMAY MEDIA

Англійські субтитри вже завантажені. Тому поширюйте максимально, аби весь світ знав хто такі українці. Слава Україні! Щиро дякуємо за переклад Ользі Малін та Наталці Акуленко, а Тетяні Лесів за адаптацію та завантаження на Ютуб.🇺🇦

4 месяца назад
Гай Монтэг
Гай Монтэг

@Darren Haber This is the false and libelous film! For first, you must to study Russion story from story of Novgorod Rus. I could to recomend you Orest Subtelny for example. I recomend you to read Pushkin's poem "To Slanderers of Russia" too.

Месяц назад
Darren Haber +2
Darren Haber

Thank you for posting! I am an American writer and psychologist doing research on Ukraine and Putin invasion. Is there a way to email the filmmakers? Very good and informative film! Thank you. Darren Haber, PsyD

Месяц назад
Anonymous Anon
Anonymous Anon

777 🇪🇺🇺🇦💪🏻🍀🔱

Месяц назад
Гай Монтэг +1
Гай Монтэг

@SUPERCROW753 Де заборонене шкільне навчання мовами нацменшин - у нас чи в РФ? Де фактично заборонені видання мовою нацменшин - у нас чи в РФ? Де на телебаченні та радіо встановлено квоти для державної мови з драконівськими штрафами за невиконання - у нас чи в РФ? Вмикайте мізки, панночко.

2 месяца назад
Yuliana Leshchenko +2184
Yuliana Leshchenko

Доброго дня! я можу перекласти цей фільм польською чеською і англійською або ж додати субтитри (безкоштовно) і просувати за кордоном

4 месяца назад
софія Герасимчук
софія Герасимчук

Зробіть

20 дней назад
#БіляМлину
#БіляМлину

Слава Україні! Дякую!

Месяц назад
#БіляМлину
#БіляМлину

Слава нації! Дякую!

Месяц назад
Natali NS
Natali NS

@Арина Azaleh вітаю.ви переклали фільм німецькою мовою? Маєте посилання?хочу також поширювати.

2 месяца назад
OLEGSEYKO
OLEGSEYKO

Вперед💥

2 месяца назад
Vlada Maslova +187
Vlada Maslova

Абсолютно підтримую ідею українізації через подорожі Україною ми маємо дивовижні міста, містечка та селища, які мають бачити діти. Так само дорослі мають подорожувати і знати, що ми всі єдині і живемо в прекрасній країні

4 месяца назад
Molly Resh
Molly Resh

Подивитися на те село, яке було у фільмі. Дуже красиве, яскраве… захотілося туди ☺️

4 месяца назад
Max Nitsa +37
Max Nitsa

Ходив в школу у Севастополі 11 років, ходив там також в художню школу, родичи жили у Житомирській області, мама розповідала ті історії про голодомор, що їй розсказувала її мама. Я чув ці свідотства, ці свідчення, яки передавалися із уст в уші.. Колись я сказав в художній школі Севастополя, що голодомор був, і викладачі почали суперечити мені, що типу це неправда - а я, такий, Ба! да як це може бути неправдою якщо це свідотства моєї родини!! От така реальність! Дякую за цю працю, за цей фільм! Він дуже корисний, зараз Україна знову виборює свою свободу! Але в цей раз, з нами Весь Світ!! Stay with Ukraine! ✊🇺🇦🌍🕊🙏

4 месяца назад
Світлана Кучковська +1
Світлана Кучковська

Це все правда.

4 месяца назад
Андрей Демченко +34
Андрей Демченко

Это нормально, что я, здоровый мужик, просмотрел фильм с каменным лицом, несколько раз улыбнулся..а на фразе " дякую, ви мені дуже допомогли" слезы начали навырачиваться? Я українець! Слава Україні!

4 месяца назад
Ян Ґанж +1
Ян Ґанж

Максим Прудеус блог: "45 прикладів переваг української мови" Сосюра Володимир з Донбасу Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами... Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами. Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі... Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі, у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, в дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі... Як та купина, що горить — не згора, живе у стежках, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, у хмарах отих пурпурових, в огні канонад, що на захід женуть чужинців в зелених мундирах, в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь до весен і світлих, і щирих. Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину... Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину... Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну. Любіть у труді, у коханні, в бою, в цей час коли гудуть батареї Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею! * Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)

2 месяца назад
Світлана Ч +39
Світлана Ч

Саме так мене виховували батьки: не висовуйся, не хвалися, сиди тихо((. В 40р намагаюся працювати над собою, позбавлятися менталитета раба. В своїх дітей намагаюсь закласти волелюбність, самодостатність,критичне мислення, повагу до себе і до оточуючих. Сподіваюсь в мене це вийде.

2 месяца назад
Liza C
Liza C

Ви робите дуже важливу роботу) і для своїх діток і навіть для нашої нації

2 месяца назад
Артём Похожих +621
Артём Похожих

Я никогда не видел ничего более цепляющего. Как же мало мы понимаем. Как же сильно я тебя люблю, Украина.

4 месяца назад
Ян Ґанж +1
Ян Ґанж

@Інна Григорович Максим Прудеус - блог. "45 прикладів переваг української мови".

2 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@nesoromno Максим Прудеус - блог. "45 прикладів переваг української"

2 месяца назад
Ян Ґанж +1
Ян Ґанж

@Ivan Tatarchuk Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами... Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами. Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі... Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі, у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, в дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі... Як та купина, що горить — не згора, живе у стежках, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, у хмарах отих пурпурових, в огні канонад, що на захід женуть чужинців в зелених мундирах, в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь до весен і світлих, і щирих. Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину... Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину... Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну. Любіть у труді, у коханні, в бою, в цей час коли гудуть батареї Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею! * Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)

2 месяца назад
Наталия Зварич +1
Наталия Зварич

В справжнього українця є всередині код, код предків, який ніяк і нізчим не сплутаєш! Ти любиш Україну, і оцю пісню, і оцю мову, і оцю землю, і оце сонце, і оцей вітер, і оцю воду, а чому - бо ти маєш код🙏🏻💛💙 і не любить не можеш!

4 месяца назад
Ян Ґанж +1
Ян Ґанж

@Інна Григорович, сумно, але так.

4 месяца назад
Uliana Ilieva +40
Uliana Ilieva

Як би не було боляче, але війна дала такий поштовх нашому суспільству, який одним разом розв'язав половину наших психологічних проблем. Залишилось виграти війну і, нарешті, відбудовувати нашу горду, незалежну і прекрасну Україну

3 месяца назад
Violetta Shirkova +31
Violetta Shirkova

Зараз справді переломний момент для нашої історії, для нашої самоідентифікації. Сьогодні за часи війни ми всі однозначно означили свою позицію - позицію українців. І тепер все буде по-інакшому 🙏🏻 слава Україні! 🇺🇦💙💛 дякую за цей фільм.

4 месяца назад
Качмар Мар'яна +158
Качмар Мар'яна

Україна не встала на коліна, вона берцІ зав'язувала! Незнаю, як описати подяку за цей шедевир. Стільки думок . Дякую! Слава Україні! 💙💛

4 месяца назад
Lana Lana +41
Lana Lana

А это можно почаще прокручивать на национальных каналах? Почему соседи не стесняются промывать своим людям мозги ложью, а у нас не могут транслировать правду? Нашу правду!!! Нашу историю!!!

4 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

Сосюра Володимир. Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами... Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами. Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі... Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі, у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, в дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі... Як та купина, що горить — не згора, живе у стежках, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, у хмарах отих пурпурових, в огні канонад, що на захід женуть чужинців в зелених мундирах, в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь до весен і світлих, і щирих. Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину... Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину... Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну. Любіть у труді, у коханні, в бою, в цей час коли гудуть батареї Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею! * Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)

2 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@Артемий Уральский Максим Прудеус- блог: "45 прикладів переваг української мови"

2 месяца назад
Артемий Уральский
Артемий Уральский

Дело в том, что "правда" у каждой из сторон своя. Но эти как бы правды могут не иметь ничего общего с объективной истиной! Уже не раз я встречался с ситуацией, когда преднамеренную ложь одной стороны конфликта противоположная сторона пытается опровергнуть своей ложью. СМИ всегда обслуживают интересы правящих классов. Их работа - дурить "ивашек". И у них хорошо получается.

4 месяца назад
super_trener_1 +28
super_trener_1

Я ГОРДЖУСЬ, ЩО Я УКРАЇНЕЦЬ І ГОТОВИЙ ЗА СВОЮ НЕНЬКУ УКРАЇНУ БОРОТИСЯ ДО КІНЦЯ. СЛАВА УКРАЇНІ ✊

4 месяца назад
Rurik Free +31
Rurik Free

Я дивуюся для скількох людей в україні цей фільм став відкриттям. Вся ця інформація давно відома. На жаль українці ніколи не хотіли нікого занадто екстремального і тому замість Чорновола який був справжнім українцем, сидів в тюрмі при совєтах за про українську діяльність, вибрали перефарбованого комуняку. Як Чорновіл сказав про те що він програв ‚ «програв не я, програла Україна» . Дійсно україна могла навіть уникнути багато років бідності і цієї війни бо росія завжди втручалася і намагалася помішати україні. А чорновіл би відгородився від рашки високою стіною

3 месяца назад
Маша
Маша

Существует фразеологизм: «История не терпит сослагательного наклонения». Имеется в виду то, что при оценке исторических процессов некорректно употреблять фразы наподобие: «Если бы А. Македонский не дошёл до Индии, то он бы…», поскольку история пошла так, как она пошла, а всё остальное — безосновательные спекуляции.

3 месяца назад
ᑕyᗷoᖇg
ᑕyᗷoᖇg

Абсолютно!!!

3 месяца назад
Call me Anya +34
Call me Anya

Очень больно видеть как люди пережившие репрессии восхваляют эти репрессии и говорят, что это хорошо. Вот по этому мы до сих пор и не отделились от остатков совка и рф. Именно ЭТИ люди строили нашу страну. Именно они погибая от палки восхваляли эту палку. Очень больно. Теперь мы погибаем из-за этого

4 месяца назад
Call me Anya +4
Call me Anya

@Alyona Yatsyshena вы это нашим военным тоже говорите?

4 месяца назад
Hihihaha +6
Hihihaha

@Alyona Yatsyshena не дивно, російську мову насаджували століттями. Українці — жертви цього насаджування, звинувачувати можна лише імперську, радянську і сучасну Росію. Залиште в спокої людину з очевидно проукраїнською позицією. Говорю це як «западенка»)

4 месяца назад
Alyona Yatsyshena +1
Alyona Yatsyshena

Правильні слова, але дивно їх чути російською, яка репресувала нашу рідну мову

4 месяца назад
Тетяна Соляник +6
Тетяна Соляник

Але в наших руках тепер це змінити і зупинити. Щоб наші діти і внуки так не жили.

4 месяца назад
Мамунця +29
Мамунця

Які ж мудрі люди нас оточують в нашій країні. Дякую за цей аналіз. Сподобалась фраза про те, що Україна не впала на коліна, вона берці зав'язує. А загалом багато ясності внесли цим фільмом. Дякую.

4 месяца назад
************* +338
*************

Старики не за ссср скучают, а за своей молодостью бабуля это прямым текстом говорит...

4 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@Лариса Тактаева Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами... Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами. Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі... Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі, у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, в дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі... Як та купина, що горить — не згора, живе у стежках, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, у хмарах отих пурпурових, в огні канонад, що на захід женуть чужинців в зелених мундирах, в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь до весен і світлих, і щирих. Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину... Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину... Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну. Любіть у труді, у коханні, в бою, в цей час коли гудуть батареї Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею! * Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)

2 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@Света Башко Максим Прудеус - блог. "45 прикладів переваг української мови"

2 месяца назад
Wild Hare
Wild Hare

👍

4 месяца назад
Bogdan Zvozdiak +1
Bogdan Zvozdiak

Мені молодому було добре міг взяти на себе двох дівчат і нікого не об ділити ласкою а зараз ледве з одною справляюсь і то не кожний день а так раз в тиждень.

4 месяца назад
Лариса Тактаева +1
Лариса Тактаева

Это правда.

4 месяца назад
Kristina M +42
Kristina M

5-та ранку. 16 квітня 2022. Дивлюсь та заливаюся сльозами. Весь фільм просиділа в мурашках. Його повинен побачити кожен українець!!! Рідненька Україна тримайся, ми обов‘язково переможемо. Вірю усім сердцем. 💙💛 Велика подяка авторам. Це щось неймовірне!!!🫂

4 месяца назад
Roman Ishenko +1
Roman Ishenko

@Рovetrulla успокойся, розслабся і роби висновки

4 месяца назад
Рovetrulla +1
Рovetrulla

Я мабуть теж почну плакати....знайшла сьогодні цей фільм,я з Полтави.

4 месяца назад
Lorenzo Lodi +18
Lorenzo Lodi

I think this film should reach as large an audience as possible. For this reason I reccommend: 1. add subtitles in more languages! (I can help if necessary) 2. Break up the film in many shorter sections (many chapters). I'm sure many more people are willing to watch a 15-minute chapter than the whole one-and-a-half hour film

2 месяца назад
просто канал
просто канал

That's great idea

2 месяца назад
franky lost +31
franky lost

Ми сильна та вільна нація, попереду світлі часи, досить з нас руського міра. Слава Україні! Перемога скоро!

4 месяца назад
Irina Vinnik +20
Irina Vinnik

Ми є той шмат заліза, що його занурювали у пекельне полум'я і в холодну воду і били, били, били але ми все ж таки перетворилися на меч , який переможе! Українці це великий народ, любіть один одного, допомагайте один одному. Можу перекласти цей фільм італійською, їм зараз корисно було б подивитися цей фільм.

Месяц назад
Julia Levenko +743
Julia Levenko

Будь ласка, цьому фільму треба англійські субтитри або англійський дубляж! Розумію, він в першу чергу розрахований на нас самих, але його треба дивитися і всьому світу, особливо сьогодні 🙏🏼

5 месяцев назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@Vsia Vsiachyna Сосюра Володимир з Донбасу. Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами... Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами. Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі... Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі, у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, в дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі... Як та купина, що горить — не згора, живе у стежках, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, у хмарах отих пурпурових, в огні канонад, що на захід женуть чужинців в зелених мундирах, в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь до весен і світлих, і щирих. Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину... Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину... Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну. Любіть у труді, у коханні, в бою, в цей час коли гудуть батареї Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею! * Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)

2 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@Марина Бурьян Максим Прудеус- блог: "45 прикладів переваг української мови".

2 месяца назад
Марина Бурьян
Марина Бурьян

Так, я б теж хотіла показати цей фільм канадцям у яких я живу зараз.

4 месяца назад
Vsia Vsiachyna
Vsia Vsiachyna

@Honeysuckle Hollow дуже вам дякую🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

4 месяца назад
Vsia Vsiachyna
Vsia Vsiachyna

@Олександр Ткачук дайте знати де буде формат англійською щоб можна було поширювати соц. мережами... Будь ласочка🙏🙏🙏

4 месяца назад
Michael Woernle +18
Michael Woernle

Eine hervorragende Lektion zur ukrainischen Geschichte und Befindlichkeit, und darüber hinaus auch zu den Auswirkungen von Totalitarismus. Ich würde mir eine Fassung auf Deutsch, wenn möglich synchronisiert, wünschen.

3 месяца назад
Назар Сцира +30
Назар Сцира

Хто ми??? Ми найсильніша нація в світі!!! Ми Українці!!!

4 месяца назад
Prohor Nedbalo +3
Prohor Nedbalo

Якщо так казати ,то до рашки не далеко, ми загартовані, але не найсильніші

4 месяца назад
Oleksiy Tereshchenko +33
Oleksiy Tereshchenko

English subtitles are of crucial importance to render the idea of this sophisticated piece of art to times bigger audience. That’s the matter of meaningful opening to understand what Ukraine is about by milliards of people worldwide.

4 месяца назад
Victoriia Lohashchuk
Victoriia Lohashchuk

@Yulia Olabi підтримую

4 месяца назад
Yulia Olabi +1
Yulia Olabi

Я бы могла перевести но я не знаю как это сделать 😢

4 месяца назад
Oleksiy Tereshchenko +10
Oleksiy Tereshchenko

@Светлана Хома Императивная формулировка «пусть разберутся» подразумевает типичное благосклонное пренебрежительное отношение свысока «великороссов» к «недонации малороссов». Похоже, Вы потратили время зря на просмотр фильма (если смотрели конечно) или способ донесения информации оказался слишком сложным для восприятия и понимания, чтобы уловить ключевую мысль, заложенную в него. Окажу Вам гуманитарную помощь и упрощу до максимума : Украина - НЕ россия (не благодарите). А вопрос самоопределения Украины и самоосознания жителей Украины всех национальностей, как Нации и Граждан, думаю, очевидно закрыт окончательно.

4 месяца назад
Светлана Хома +1
Светлана Хома

Пусть сами украинци сначала разберутся с тем кто они.

4 месяца назад
Vlad Kovtun +17
Vlad Kovtun

Дуже гарно зняли, побільше би такого,я себе більше розвиваю,і пишаюся хто є ми,разом ми сила,і в майбутньому ми будемо стояти з сильними державами,в нас все буде,Слава Україні, Слава Героям🇺🇦🇺🇦🥺

2 месяца назад
Nina Spizhavka +922
Nina Spizhavka

Будь ласка, покажіть фільм по телебаченню, запровадьте в школах на уроках історії. Ми мусимо знати про себе і розповісти дітям!

5 месяцев назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@Вікторія Середа Максим Прудеус блог: "45 прикладів переваг української мови"

2 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@Nastya Krivonogova Сосюра Володимир з Донбасу Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами... Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами. Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі... Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі, у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, в дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі... Як та купина, що горить — не згора, живе у стежках, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, у хмарах отих пурпурових, в огні канонад, що на захід женуть чужинців в зелених мундирах, в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь до весен і світлих, і щирих. Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину... Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину... Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну. Любіть у труді, у коханні, в бою, в цей час коли гудуть батареї Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею! * Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)

2 месяца назад
Христина Черненко
Христина Черненко

@Вікторія Середа р

4 месяца назад
Nastya Krivonogova
Nastya Krivonogova

1000% згідна!

4 месяца назад
Orest Sondey
Orest Sondey

@Tanya Andrukhiv By

4 месяца назад
Марина Марина +36
Марина Марина

МЕНІ 30 РОКІВ І Я УКРАЇНКА!!!!!! КОЖНОЮ КЛІТИНКОЮ СВОГО СЕРЦЯ - Я УКРАЇНКА І Я ЦИМ ПИШАЮСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я ПИШАЮСЬ СВОЄЮ КРАЇНОЮ, Я ПИШАЮСЬ СВОЇМ НАРОДОМ, Я ПИШАЮСЬ МУЖНІСТЮ, СТІЙКІСТЮ І ВОЛЕЛЮБНІСТЮ СВОЇХ БРАТІВ І СЕСТЕР УКРАЇНЦІВ!!!!!!!! Я ПОВНА РОВЕСНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ (Я НАРОДИЛАСЬ В СЕРПНІ 1991 РОКУ), Я РОДОМ ІЗ ПІВДНЯ УКРАЇНИ. Я ЗАВЖДИ ВІДЧУВАЛА ЩО В МОЇХ ЖИЛАХ ТЕЧЕ КОЗАЦЬКА КРОВ, А РАЗОМ ІЗ НЕЮ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ, ВОЛЯ, СВОБОДА, НЕСКОРЕНІСТЬ!!!!Я ІДЕНТИФІКУВАЛА СЕБЕ ЩЕ З САМИХ МАЛИХ ЛІТ, Я ЗАВЖДИ ЗНАЛА ХТО Я І ГОТОВА КРИЧАТИ НА ВЕСЬ СВІТ І Я БУДУ КРИЧАТИ, ОСОБЛИВО ЗАРАЗ, В ЧАС ВІЙНИ, Я ВАС НЕ БОЮСЬ, ВИ НІКОЛИ МЕНЕ НЕ ЗЛАМАЄТЕ!!!!!!!!!!!!Я УКРАЇНКА!!!!!!!!! ВАМ НІКОЛИ НЕ ЗРОБИТИ З МЕНЕ РАБУ!!!!!! ВИ МОЖЕТЕ ЗЛАМАТИ МОЄ ТІЛО, АЛЕ МОЮ ВОЛЮ І МІЙ ДУХ ВАМ НЕ ПОДОЛАТИ НІКОЛИ!!!!!!!! ВИ ЧУЄТЕ - Я УКРАЇНКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!!!! СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ!!!!!!!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!!!!!!!!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦У МОЄМУ♥️ НАЗАВЖДИ!!!!!!!!!

3 месяца назад
Юрій Бублик +20
Юрій Бублик

Дуже потужний фільм! Його має переглянути кожен українець для свого ж одужання. Слава Нації! Слава Україні!

3 месяца назад
Марія Пітиляк +20
Марія Пітиляк

Хочу подякувати всім, хто долучився до зйомок цього фільму. Ми, УКРАЇНЦІ, повинні знати свою історію, для того, щоб творити нову, не побудовану на кривавій боротьбі. Щоб це усвідомити потрібно зрозуміти хто ми є. Переконана, що перегляд цього фільму змусить переосмислити своє існування та свої цілі на майбутнє. Всім рекомендую для перегляду! Слава українській нації!!!

4 месяца назад
Світлана Колодюк +38
Світлана Колодюк

Показуйте, вчіть, переказуйте свою історію. Народ без історії це не народ. Давайте знати свою історію, давайте спілкуватися своєю мовою, щиро прошу люди, давайте будьмо свідомими. Зараз саме час об'єднатися і бути однією міцною нацією, ми українці, ми дуже розумна, міцна нація. Згадаємо своє коріння і дозвольмо собі відчути єдність і зв'язок зі своїм справжнім українським корінням.

4 месяца назад
Анастасія Пінкевич +169
Анастасія Пінкевич

На даний момент мені 15. Я залишилася у великому вражені після перегляду цього фільму. Відкрилися очі на різноманітні аспекти життя. Цей фільм надихає до кращого майбутнього, яке ми будемо творити самостійно! Дуже дякую за такий спектр емоцій, які я отримала! Слава Україні!🇺🇦❤

4 месяца назад
Ян Ґанж +1
Ян Ґанж

@Анастасія Пінкевич Максим Прудеус - блог: "45 прикладів переваг української мови" Сосюра Володимир з Донбасу Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами... Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами. Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі... Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі, у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, в дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі... Як та купина, що горить — не згора, живе у стежках, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, у хмарах отих пурпурових, в огні канонад, що на захід женуть чужинців в зелених мундирах, в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь до весен і світлих, і щирих. Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину... Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину... Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну. Любіть у труді, у коханні, в бою, в цей час коли гудуть батареї Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею! * Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)

2 месяца назад
Анастасія Пінкевич +1
Анастасія Пінкевич

@Ирина Воронова Впевнена, що у нас все буде добре! Ми сильні і незламні🥰🇺🇦❤

3 месяца назад
Ирина Воронова +1
Ирина Воронова

Дякую вам за коментар! Я по-доброму заздрю вам, адже у вас є всі шанси прожити життя у дійсно успішній державі. Попереду дуже, дуже багато роботи, ми (ті, кому зараз приблизно стільки, скільки вашим батькам) почнемо робити її разом з вами, але продовжувати будете вже ви самі. Пам'ятайте, що захисники України зараз воюють і гинуть заради того, щоб у вас була така можливість. Хай щастить💞

3 месяца назад
Анастасія Пінкевич +2
Анастасія Пінкевич

@Ga Valk Ми будемо створювати це майбутнє разом❤🇺🇦

4 месяца назад
Анастасія Пінкевич +1
Анастасія Пінкевич

@Галя Чміль Обов'язково! Все буде Україна🇺🇦

4 месяца назад
Sansara 666 +25
Sansara 666

Всі ці історії набувають сильнішого значення, коли переглядати їх у розпал війни. Щиро дякую за вашу роботу

4 месяца назад
Денис Бандерівець1985 +18
Денис Бандерівець1985

Сильний фільм !!! Сльози на очах. Ми сильні. Ми переможемо. Слава Україні !!! Слава Нації !!!

4 месяца назад
Тетяна Лопушанська +15
Тетяна Лопушанська

Дуже дякую за такий фільм -розяснення.Його потрібно показувати по всім укр .каналах , а також і на інші країни світу.Ще раз дякую!!!!Слава Україні! Слава Нашому Українському Народу!

4 месяца назад
Olya Kapush +22
Olya Kapush

Залишається дивуватись тому, наскільки наша нація живуча. Стільки пережити. Мусимо через біль трансформуватись в суспільство майбутнього. Через маленькі кроки, через виховання своїх дітей, через пам‘ять предків…

4 месяца назад
Марта Высоцкая +46
Марта Высоцкая

Я плачу🙏 Сьогодні теж чергова боротьба. Скільки ж ми горя зазнали, від клятвої московії. Ми взялись за руки, все буде Україна🙏 Слава Україні🇺🇦

4 месяца назад
Alina K. +16
Alina K.

Дякую за вашу роботу, знайшла відповіді на багато запитань. Ми є дійсно унікальною націю, тому наш злий сусід і намагається знищити нас вже вкотре. Слава Україні і миру українському народу💙💛 p.s. не зважайте на ботів, їх багато набігло, так як відео набирає популярність, адекватна людина не буде зараз скаржитись на владу у цей страшний час війни 🙏🏻

4 месяца назад
таня соболь +40
таня соболь

На уроках історії в школі та й в університеті неусвідомлювала наскільки важливо знати власну історію. Виходить українська історія це наш шлях до самопізнання, самоаналізу, розвитку і зцілення. Може і далі Путін розповідати нам що Україну створив Ленін. Хто знає істину на чужу правду увагу незвертає! Дякую за відео . Саме цього ось такого узагальнюючого і глибокого аналізу українцям невистачає я думаю . Слава Україні 💙💛

4 месяца назад
assAss1n +12
assAss1n

Максимально необхідний матеріал для кожного українця! Треба знати ким ми були, щоб зрозуміти ким ми є і визначитися нарешті ким ми хочемо бути. Пишіть коментарі і максимально поширюйте!

4 месяца назад
Наталья Чипко +27
Наталья Чипко

51 день спротиву й наближення до спільної перемоги. Важливі пояснення. Розумнішаю на очах) Щиро дякую.

4 месяца назад
Рубрика НОУНЕІМ 🇺🇦 +15
Рубрика НОУНЕІМ 🇺🇦

Чудовий фільм. Слава нації 🇺🇦 Борітеся - поборете 💙💛 Україна понад усе !!! Ми надсильна нація🇺🇦

4 месяца назад
Kira Kubiak +30
Kira Kubiak

Я вам так вдячна за цей фільм 🙏🏻 З’явилося розуміння історичних причин українського менталітету і моєї особистої поведінки, моїх хибних пеконань. Рекомендую ДОДИВИТИСЯ до кінця фільм, заключна частина вражає! Висновки підведені експертами підводять нас до необхідних змін у психиці, позицї та прагнень УКРАЇНЦІВ! Дивлюсь цей фільм на момент: більше 40 днів війни в Україні, сльози вдячності та ШОК від того, що саме війна …жахлива, кривава, несправедлива об‘єднала УКРАЇНУ, владу, народ! Ми вже ніколи не будемо пригніченеми кріпаками, ми навчилися боронити свій дім, свої права, відстоювати свою позицію 👊🏻 Переконана, що на Україну чекає новий етап, Слава Україні і нашим Героям Слава! Слава Українцям 🙏🏻❤️

4 месяца назад
Владислава Гриценчук
Владислава Гриценчук

Слава Україні!!! Дай бог 🙏🙏🙏

4 месяца назад
Нина Нина +1
Нина Нина

Посмотрите ещё фильм, и булы люды. Я почти месяц ещё в шоке.

4 месяца назад
ICe BOx +11
ICe BOx

Я навіть не знаю що казати , з одного боку лише сльози , горе , неймовірна глибина журба з другого боку - гордість за свою країну , за свій народ , за своїх братів які творили історію й не давали їй померти від численних ворогів нашої України. Хочу сказати вам та усім людям які поклали зусилля на цей фільм - дякую , велике дякую , та дякую усім хто бореться за нашу країну та її історію

2 месяца назад
Сніжана Щербак +23
Сніжана Щербак

Я українка 💙💛я пишаюся цим . Браття і Сестри ,разом ми створимо наймогутнішу державу в Світі 🇺🇦.Весь світ і так нам заздрить ,а згодом кожен буде хотіти стати громадянином України ☺️Ми нездоланні 💪

4 месяца назад
Lana Lana +1
Lana Lana

Когда захотят чужеземцы получить гражданство Украины, главное чтобы не было к тому времени коррупции. Если к нам хлынут потоки представителей других стран, это тоже будет завоевание наших территорий, только гуманным путём. Это политические стратегии. Не дай Бог чтобы тут набег был из востока и других «прекрасных» мест. Сохраним наши земли и чистоту нации!

4 месяца назад
Роман Українець +24
Роман Українець

Мусимо в цій війні перемогти! 🇺🇦

4 месяца назад
trututu88 +10
trututu88

Прокидаємось, українці! Настав час стати вільною, сильною та заможною нацією 💪🏻🇺🇦

3 месяца назад
Елена +42
Елена

Дякую всім хто приймав участь у створенні фільма. Особливо гарна і необхідна ідея про поїзда єдності . Це велике діло , край необхідно всім. Щоб люди відчули що ми єдиний Народ.

4 месяца назад
Яна Герасименко +17
Яна Герасименко

"Всі думали, що Україна стає на коліна, а Вона берці зав'язувала!" Дякую за відповіді, які так довго шукала... 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

3 месяца назад
Анастасія Гальцо +32
Анастасія Гальцо

Фільм, який особисто мені дав відповіді на питання, що вже декілька років не знаходили пояснення. Чому в нас є комплекс меншовартості, страху? Чому ми не довіряємо один одному? Фільм, який повинен побачити кожен українець і переглядати його доти, доки не усвідомить свою вартість, цінність та гідність саме як Українець. Величезне дякую авторам та учасникам! Це саме ті слова, ті наративи, яких бракувало.

4 месяца назад
Sergio P. +22
Sergio P.

Величезна подяка та низький уклін авторам та всім тим, хто долучився до створення фільму! Під час перегляду багато чого переосмислив. Потужно!👏👏👏

4 месяца назад
8Kh +595
8Kh

Купила фільм ще після закритого показу у Харкові, щоб показати тим, хто не був зі мною в кінотеатрі. Радію, що тепер він є і у вільному доступі на ютуб. Дякую за неймовірно корисну і цікаву роботу! СЛАВА УКРАЇНІ !

5 месяцев назад
Иван Иванов
Иван Иванов

тут завжди цей комент висить ! десятки коментів удалили ! який убогий однобокий кастрюлеголовий патріот

4 месяца назад
эмілія добровольська +4
эмілія добровольська

Честного человека спасает доброта, но злые будут пойманы тем злом, что они творят.(притчи 11:3).

4 месяца назад
Ян Ґанж +6
Ян Ґанж

"Всі нації мають свої хвороби, лише в Росії вони невиліковні..." Ліна Костенко. рашу на паРашу Пьяные крики и запах сортира - Внешние признаки "русского мира". Цепь золотая на шее банкира - Связь поколений "русского мира". Русский язык стал родным для башкира - Это политика "русского мира". У депутата седьмая квартира - Вот справедливость "русского мира". Крест золотой на груди рэкетира - Это духовность "русского мира". Из негодяя сделать кумира - Идеология "русского мира". Ложь ежедневная телеэфира - Это правдивость "русского мира". Двадцать копеек пачка пломбира - Память фантомная "русского мира". В морду удар от отца-командира - Вот "педагогика" "русского мира". Насмерть кувалдой забить дезертира - Это гуманность "русского мира". Сытый смешок на устах конвоира - Это реальность "русского мира". Вор, матершинник, подлец и задира - Это сторонник "русского мира". Кнут, кандалы, яд, петля и секира - Издревле скрепы "русского мира". Смерть вместо масла, война вместо мира - Это основа "русского мира". Братья, друзья, земляки-украинцы! Разве нужны нам такие "гостинцы?

4 месяца назад
8Kh +1
8Kh

@Mrs. leeTa Na в Харкові був прем’єрний закритий показ 28 січня, разом з режисером фільму.

4 месяца назад
Вікторія Середа +4
Вікторія Середа

@Mrs. leeTa Na прем'єра фільму була в грудні 2021-го, у вільному доступі з 1 березня

4 месяца назад
Наталия Рудь +12
Наталия Рудь

Дякую ідейним людям та учасникам у створенні історичного фільму ! Хай процвітає український народ та буде єдиним. Бережімо наші традиції 🇺🇦🌻☀️

2 месяца назад
Anastasia +17
Anastasia

Боже мій, скільки горя... ви велику справу робите, ми маємо пам'ятати і робити висновки. щиро дякую за чудовий фільм!

3 месяца назад
Yolke Palke +15
Yolke Palke

Благодарю что вы сказали и показали все о чем я говорю всю мою жизнь - и никто не слушал. В рашистской педерации ты всегда одинок и изолирован если ты умеешь думать и не останавливаешься, если ты стараешься сказать правду тебя уничтожают - социально и физически. До сих пор! Благодарю что вы сказали все это! Я надеюсь что хоть кто-то действительно поймёт! И начнёт действовать! Сейчас с полномасштабным вторжением многие начали действовать - и это хорошо! Мир будет свободен и счастливым - жить в любви - благодаря Украине! Это будет! Так будет! Уже не для нас, но обязательно!

3 месяца назад
UKRARTARMY +16
UKRARTARMY

Дуже вдячні вам за таку чудову роботу! Багато чого відгукнулося! Обов’язково використаємо у нашій творчості ці цитати «Травма калічить, але й звертається до ресурсу людини» та «Всі думали, що Україна стала на коліна, а вона берці зав’язувала» Дякуємо всій команді, яка створила цей важливий для нас - першого покоління незалежної України фільм!

4 месяца назад
Фалька Цепеш +25
Фалька Цепеш

Тепер є чим пишатися. Своєю армією та нескореним духом. Все буде Україна.

4 месяца назад
Алена Куриленко +7
Алена Куриленко

Мне понравился. Я плакала, потому что люблю Украину и свой народ и всем сердцем желаю счастья украинцам в своей Украине. Спасибо

3 месяца назад
Андрій Козін +15
Андрій Козін

Мені 19. Я неймовірно вдячний за цей фільм. Всі причетні до його створення зробили величезну, важливу справу! 🙏❤️

2 месяца назад
Yana Loran +10
Yana Loran

Щиро дякую за таку велику і гарну роботу, Олександре!💪🏻💪🏻Слава Україні! Всім нашим Героям слава! Люблю вас, українці! Дякую за боротьбу 🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛

3 месяца назад
Діма Дорошенко +253
Діма Дорошенко

Сильний документальний фільм, висвітлено багато тем і подій із минулої історії України. Скільки усього довелось пережити нашим предкам для того, щоб ми могли творити новітню історію у вільній країні, та продовжувати боротись за майбутнє дітей, адже боротьба ще не завершена. Але ми цілеспрямовані, мотивовані та об'єднані як ніколи, та віримо у перемогу Слава Україні!!!

5 месяцев назад
Anastasia Doroshenko +9
Anastasia Doroshenko

Героям Слава!

4 месяца назад
Dan ObiOne +9
Dan ObiOne

Дякую вам за вашу працю, дякую всім за участь у цьому проєкті! Ми обов'язково переможемо! Слава Україні! 🇺🇦

3 месяца назад
Nick Goldnik +16
Nick Goldnik

Горжусь что я Украинец 🇺🇦💪 Буду жить тут и развивать свою страну всю жизнь 🫶💛💜💛💜💛💜💛💜

3 месяца назад
Ян Ґанж +1
Ян Ґанж

Максим Прудеус блог: "45 прикладів переваг української мови"

2 месяца назад
Ян Ґанж +1
Ян Ґанж

Сосюра Володимир з Донбасу Любіть Україну, як сонце любіть, як вітер, і трави, і води... В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди. Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов'їну. Без неї — ніщо ми, як порох і дим, розвіяний в полі вітрами... Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами. Для нас вона в світі єдина, одна, як очі її ніжно-карі... Вона у зірках, і у вербах вона, і в кожному серця ударі, у квітці, в пташині, в кривеньких тинах, у пісні у кожній, у думі, в дитячій усмішці, в дівочих очах і в стягів багряному шумі... Як та купина, що горить — не згора, живе у стежках, у дібровах, у зойках гудків, і у хвилях Дніпра, у хмарах отих пурпурових, в огні канонад, що на захід женуть чужинців в зелених мундирах, в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь до весен і світлих, і щирих. Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину... Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину... Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну. Любіть у труді, у коханні, в бою, в цей час коли гудуть батареї Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею! * Подано за першою публікацією 1944 року (примітка Укрлібу)

2 месяца назад
Persefona +15
Persefona

Дякую за цю роботу! З середини фільму стало ще цікавіше, сподобався ваш психоаналіз. Чесно кажучи, дивлячись на людей під час майдану і зараз, під час війни, відчувала захоплення їх хоробрості й сили...але чому мені цього бракує? Завдяки вам, побачила можливі причини в собі, й в інших...Висновок однозначний: народитися в Україні це доля - доля навчитися хоробрості, свободі, волі, щирості. Пишаюся що я українка! Світло переможе, ми переможемо !💙💛❤️

3 месяца назад
Zina Say +20
Zina Say

Дивлюсь зараз цей фільм, пригадую історії моєї бабці про голодомор та війну. І в той же час прикриваю вікно, в яке волає серена. Йду до коридору додивлятися цей фільм. І розумію, що зараз в Україні десь довбане бомба, а може і не одна. Молюся щоб не на мою сім'ю. Нас досі знищують. Боже, скільки можна!

2 месяца назад
Liza C
Liza C

Ми встоємо. Обіймаю Вас

2 месяца назад
Ivanna Kapustynska +139
Ivanna Kapustynska

Це наймовірний проект! Я дякую усім тим, хто був залучений до його створення, усі ВИ створили щось неймовірно важливе, освітлити те, що потрібно зрозуміти кожному українцю і кожній українкі!

4 месяца назад
Ирина Сотник +11
Ирина Сотник

Разрываются душа и сердце. За что? Почему люди, украинцы, это все должны выдерживать? Неужели деньги и власть выше человеческой жизни? Господи, храни, свободолюбивых украинцев.

4 месяца назад
Ирина Сотник
Ирина Сотник

@Ян Ґанж ми найсильніша, наймужніша нація. Ми разом, ми непереможні. Але чому ціною наших жителів, ціною наших близьких? Я розумію, що війна-це втрати. Але чому вони повинні бути. Невже можна бажати смерті, холоду і голоду? Слава захисникам України, всім, хто стоїть за нашу країну 🇺🇦Дякуємо!!!

4 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

Сотник...по чоловічі лінії це ж еліта козаків...українців. Вірші першо-квітневі петербужські заспокійливі Пьяные крики и запах сортира - Внешние признаки "русского мира". Цепь золотая на шее банкира - Связь поколений "русского мира". Русский язык стал родным для башкира - Это политика "русского мира". У депутата седьмая квартира - Вот справедливость "русского мира". Крест золотой на груди рэкетира - Это духовность "русского мира". Из негодяя сделать кумира - Идеология "русского мира". Ложь ежедневная телеэфира - Это правдивость "русского мира". Двадцать копеек пачка пломбира - Память фантомная "русского мира". В морду удар от отца-командира - Вот "педагогика" "русского мира". Насмерть кувалдой забить дезертира - Это гуманность "русского мира". Сытый смешок на устах конвоира - Это реальность "русского мира". Вор, матершинник, подлец и задира - Это сторонник "русского мира". Кнут, кандалы, яд, петля и секира - Издревле скрепы "русского мира". Смерть вместо масла, война вместо мира - Это основа "русского мира". Братья, друзья, земляки-украинцы! Разве нужны нам такие "гостинцы? У каждой страны есть запах особый.. Пахнет Италия свежею сдобой Франция пахнет вином и духами,. Ну а в Швейцарии пахнет сырами. Пахнет Голландия запахом пряным,  Кофе, тюльпанами, марихуаной. Бельгия пахнет Евросоюзом, А в Люксембурге — фруктовыми смузи. Пахнет Германия с Чехией пивом, Продажной любовью пахнут Мальдивы. Пахнет Бразилия сексом и танцем, Чаем и тостом пахнут британцы. Пахнут свободой Америки штаты, Нефтью воняет песок в Эмиратах. Пахнет рабочею силой Китай, Пахнет в Тайланде бокс МуайТай. Пахнет Япония острым вассаби, В Индии Гангом воняет неслабо. Пахнет гашишем Афганистан Маком душистым разит Пакистан. Пахнет Колумбия лишь кокаином, Пахнет пшеница и рожь в Украине. Мексика пахнет текилой и тако Пахнет на Кубе душистый табак. Телом немытым, говном, перегаром, Гарью удушливой, гнилью, угаром, Тленом и кровью, плешивым мессией… Что так воняет? Конечно, Poccuя.

4 месяца назад
Юля Черевко +12
Юля Черевко

Це неймовірно!Дякую вам усім,за такі старання і за все,що ви зробили.Ви мені дуже допомогли.Я ще більше полюбила Україну і цих людей.І я собі обіцяю зробити все можливе,щоб Україна квітнула як окрема вільна держава.Все буде,Україно!🇺🇦♥️

4 месяца назад
Oleg G +14
Oleg G

Дякую за фільм! Дуже доступно показали проблеми та чітко підсумували те що в принципі знає любий українець але не знає як пояснити. Я пишаюсь нашими людьми які боряться за мабутнє України. Цілі століття над українцями хотіли бути зверху а борьба всерівно тривала і триває.

4 месяца назад
Alex L +21
Alex L

Вразило, коли військовий говорив про своє життя до і після полону. До війни, людина квітне. А переживши війну, наче вмирає, в ній вмирає романтик. До цього, я не розуміла як можна жити далі в світі, де з нами відбулись такі страшні речі. Але тільки зараз я зрозуміла значення тих слів, що ми повинні жити далі, щоб життя перемогло смерть.

3 месяца назад
Юлiя Данілова +10
Юлiя Данілова

Величезна дякую за такий чудовий фільм! Під час війни і окупації це якось додало трохи сил...Слава Україні!!!

2 месяца назад
Наталя Гавриш +13
Наталя Гавриш

Україна - це серце кожного з нас 🇺🇦❤️ Прекрасний фільм ✊ Ми нація , які здатні здобути будь що!!! Нічого не очікуй, нікого не звиновачуй , зроби що небудь сам !!!

4 месяца назад
Nina Chernyavska +21
Nina Chernyavska

Цей фільм необхідно показувати на телебаченні. P.S. Завершальний сюжет дуже надихає 💙💛 Україна переможе 💙💛

4 месяца назад
Юлия Клименко +22
Юлия Клименко

Дуже потужний фільм. Розкриває родові травми які замовчувалися це століття, але збереглися у нашому генотипі та впливають на наш менталітет. Час їх підняти та відпустити, зцілитися.. щоб вільно пропускати енергію на квітучість України 💙💛

4 месяца назад
Валерій Соколов +17
Валерій Соколов

Дуже видно , що цей фільм був знятий до війни,зараз в часи війни все через біль і страждання (знову)все змінилося .Ми стали НАЦІЄЮ

2 месяца назад
Тетяна Соляник +20
Тетяна Соляник

Прекрасна робота, спасибі за таку підтримку в цей нелегкий час, дуже інформативно, і хочеться як найбільше саме Українського контенту і Українською мовою. Я горджусь, що я народилася в Україні, нам ще багато є над чим працювати, і все буде, просто на все потрібен певний відрізок часу, більшість із нас вже переосмислили багато речей, тому обов'язково переможемо. З нами Бог!!! І відповідаючи на запитання, хто ми? Ми- сильні і вільні, це 100% Слава Україні🇺🇦🇺🇦🇺🇦

4 месяца назад
Кристина Салимова +11
Кристина Салимова

Цю стрічку має побачити кожен українець! Як мінімум. Дякую за шедевр! Дякую всій команді за різносторонню подачу, за глибину та щирість! Будемо тренеруватись! Слава Україні❤️

Месяц назад
Youtube chanel +24
Youtube chanel

Цей фільм -це історія майже кожної людини, кожного українця. Ми як нація маємо бути сильними, бо нікому в світі ми не потрібні, а сила нації твердому розумінні , що ми є нація. Бо нас трішки приспали останні віка.

4 месяца назад
victoria +120
victoria

Зацитую Ліну Костенко "Бо хто за що, а ми за незалежність. Тож нам так і тяжко через те". Хоч нашій нації і тяжко доводиться боротись за незалежність,але на менше не погодимось ніколи. Тільки незалежність,тільки свобода. Дякую за фільм.

4 месяца назад
Ян Ґанж +3
Ян Ґанж

"Всі нації мають свої хвороби, лише в Росії вони невиліковні" Ліна Костенко рашу на паРашу Пьяные крики и запах сортира - Внешние признаки "русского мира". Цепь золотая на шее банкира - Связь поколений "русского мира". Русский язык стал родным для башкира - Это политика "русского мира". У депутата седьмая квартира - Вот справедливость "русского мира". Крест золотой на груди рэкетира - Это духовность "русского мира". Из негодяя сделать кумира - Идеология "русского мира". Ложь ежедневная телеэфира - Это правдивость "русского мира". Двадцать копеек пачка пломбира - Память фантомная "русского мира". Насмерть кувалдой забить дезертира - Это гуманность "русского мира". Сытый смешок на устах конвоира - Это реальность "русского мира". Вор, матершинник, подлец и задира - Это сторонник "русского мира". Кнут, кандалы, яд, петля и секира - Издревле скрепы "русского мира". Смерть вместо масла, война вместо мира - Это основа "русского мира". Братья, друзья, земляки-украинцы! Разве нужны нам такие "гостинцы?

4 месяца назад
Ghost +11
Ghost

Дякую авторам, за чудовий фільм, за історію та підняття духу українського народу. Ви допомагаєте ідентифікувати людей, як українців. Слава Україні. Слава нації. Смерть ворогам

4 месяца назад
Natalia Ostafiychuk +27
Natalia Ostafiychuk

Кожен українець знайде тут, те що його хвилює,те що його болить, те над чим варто задуматись. Все починається з себе!🇺🇦

4 месяца назад
Ян Ґанж
Ян Ґанж

@Yulia Olabi перегля фільми "І будуть люди". 1+1 передача "Україна. Повернення своєї історії." Про Велике Князівство Литовське-Руське, Вітовта, Ягайло, Успенський собор з усипальницею князів литовських і Острожських. Про те як ми їх хрестили, а вони вкрали нашу історію і культуру і мову. Фільм "Сага"... І ще в вас не суржик, в вас слобідський говір 💯% Вірші першо-квітневі петербужські заспокійливі Пьяные крики и запах сортира - Внешние признаки "русского мира". Цепь золотая на шее банкира - Связь поколений "русского мира". Русский язык стал родным для башкира - Это политика "русского мира". У депутата седьмая квартира - Вот справедливость "русского мира". Крест золотой на груди рэкетира - Это духовность "русского мира". Из негодяя сделать кумира - Идеология "русского мира". Ложь ежедневная телеэфира - Это правдивость "русского мира". Двадцать копеек пачка пломбира - Память фантомная "русского мира". В морду удар от отца-командира - Вот "педагогика" "русского мира". Насмерть кувалдой забить дезертира - Это гуманность "русского мира". Сытый смешок на устах конвоира - Это реальность "русского мира". Вор, матершинник, подлец и задира - Это сторонник "русского мира". Кнут, кандалы, яд, петля и секира - Издревле скрепы "русского мира". Смерть вместо масла, война вместо мира - Это основа "русского мира". Братья, друзья, земляки-украинцы! Разве нужны нам такие "гостинцы? У каждой страны есть запах особый.. Пахнет Италия свежею сдобой Франция пахнет вином и духами,. Ну а в Швейцарии пахнет сырами. Пахнет Голландия запахом пряным,  Кофе, тюльпанами, марихуаной. Бельгия пахнет Евросоюзом, А в Люксембурге — фруктовыми смузи. Пахнет Германия с Чехией пивом, Продажной любовью пахнут Мальдивы. Пахнет Бразилия сексом и танцем, Чаем и тостом пахнут британцы. Пахнут свободой Америки штаты, Нефтью воняет песок в Эмиратах. Пахнет рабочею силой Китай, Пахнет в Тайланде бокс МуайТай. Пахнет Япония острым вассаби, В Индии Гангом воняет неслабо. Пахнет гашишем Афганистан Маком душистым разит Пакистан. Пахнет Колумбия лишь кокаином, Пахнет пшеница и рожь в Украине. Мексика пахнет текилой и тако Пахнет на Кубе душистый табак. Телом немытым, говном, перегаром, Гарью удушливой, гнилью, угаром, Тленом и кровью, плешивым мессией… Что так воняет? Конечно, Poccuя.

4 месяца назад
Yulia Olabi +5
Yulia Olabi

Это точно, я родилась в деревне 1989 г.р под Харьковом и у нас все там говорят на суржике . Когда мне было 3 года мы переехали в Харьков где родителям дали общежитие от завода . В школу пошла украинскую ( хотя были и русские на выбор ) .. когда подростала то начала переходить на русский язык так как в Харькове считалось что это стыдно говорить на украинском , на тебя смотрели как на селючку забыченую .... Район был чисто заводских сельских людей, дома на украинском а на улице на русском... На негласном уровне всегда считали что западная часть Украины и мы это разные люди но в Россию никогда не хотелось. Сейчас, война перевернула всё моё сознание , мне так больно от того что эта проклятая Московская орда натворила с нами, каждый день молюсь за наших Украинцев и нашу страну, а также буду учиться думать и писать на родном украинском 🙏🙏🙏

4 месяца назад

Далее

Спадок нації

1:21:18

Спадок нації

День Вишиванки

Просмотров 590 тыс.

Ruthenia. Restoring the Nation's Code

1:00:05

Ruthenia. Restoring the Nation's Code

Рутенія Фільм

Просмотров 931 тыс.

Brentford 4-0 Manchester United | Extended Highlights

3:41

Brentford 4-0 Manchester United | Extended Highlights

Brentford Football Club

Просмотров 445 тыс.

Поймала мальчика со школы и забатлила 🥸

0:18

Секрети Бандери. Частина - 1

1:18:54

Секрети Бандери. Частина - 1

Телеканал 1+1

Просмотров 4,1 млн

Соловей співає (документальний фільм)

1:05:52

Соловей співає (документальний фільм)

День Вишиванки

Просмотров 1,5 млн

Таємниці великих Українців. Михайло Грушевський

1:01:38

Таємниці великих Українців. Анна Київська

53:01

Таємниці великих Українців. Анна Київська

Телеканал 1+1

Просмотров 1,1 млн

Research SIte. Chornobyl. Documentary

52:17

Research SIte. Chornobyl. Documentary

hromadske

Просмотров 71 тыс.

ОВР Шоу: Взятка у банкомата

7:54

ОВР Шоу: Взятка у банкомата

ОВР Шоу

Просмотров 1,1 млн

название в комментариях #фильмы #gogibey

0:21

ЧЕЛОВЕК ЗА ОКНОМ УЖЕ РЯДОМ! ОН СЛЕДИТ ЗА ТОБОЙ!

16:36

ЧЕЛОВЕК ЗА ОКНОМ УЖЕ РЯДОМ! ОН СЛЕДИТ ЗА ТОБОЙ!

Nepeta Страшилки

Просмотров 1,1 млн