Керівник ГУР Буданов - про смерть Путіна, ядерний удар та вторгнення Білорусі / РБК-Україна

Bakhta Mogesh +569
Bakhta Mogesh

Боже, як це прекрасно, коли чоловік мало говорить, промовляє лише те, що ми маємо знати на даний момент та готовий відповідати за свої слова. Всім би взяти приклад.

Месяц назад
Roman
Roman

Хороший бот, молодчина

13 дней назад
Максим Шевчук
Максим Шевчук

@Лєна Мілюта А ты Алею ангелов видел? Не ну ответь по пацански! Видел?

13 дней назад
Лєна Мілюта +1
Лєна Мілюта

@Максим Шевчук а ти де був? Задовбали ці боти своїми ,,где ви били 8 лет". До чого це, боте.?

13 дней назад
Максим Шевчук
Максим Шевчук

А где вы были все эти 8 лет? Где?

19 дней назад
Ka
Ka

@IRINA RETS Ні, далеко не єдина. Вся квартальна влада тільки й робить, що заспокоює, говорить, знімає відосіки. Але нічого, НІЧОГІСІНЬКО не зробила і не робить для безпеки країни. Жоден зрадник чи колаборант не сів. НАвіть УПЦ МП вони не можуть заборонити. Зайняті дуже. Чим - невідомо. Всім дали втекти - Портнову, Шуфричу, Наумову і т.п. Вся ця влада від Баканова, через Зеленського, до Буданова - просто пи*здоболи. Вони за 5 місяців війни не можуть з'ясувати хто здав підвень, чому не був підірваний жоден міст, чому був розмінований Чонгар. Цей кагал треба розігнати підсрачниками і запросити ФБРівців або ЦРУшників. Тоді буде хоч якась користь, тоді хоч будем знати, що наші податки йдуть на щось корисне.

28 дней назад
Olena Skrypnyk +575
Olena Skrypnyk

Приємно вражена. Людина на своєму місці. Спокійний, врівноважений і жодного лишнього слова!

Месяц назад
Elena Matyar
Elena Matyar

@Alex D а как должен выглядеть военный? Как Шойгу?😂 он обычный человек, как можно судить

11 дней назад
Денис Пауш
Денис Пауш

Саме так

Месяц назад
Владимир Борщ
Владимир Борщ

@Наталія Риль Зрозумило. Ясно, то за поребриком.

Месяц назад
Владимир Борщ +1
Владимир Борщ

Зайвого

Месяц назад
Vitaminka Vitaminka
Vitaminka Vitaminka

@Олександр Гудзь Ці підлабузники не при своєму розумі.

Месяц назад
jamba raz +409
jamba raz

Супер. Таких людей в руководстве Украины надо побольше. Четко, по делу, без воды, без влажных фантазий о смене Пу в рашке, соц взрывов и прочей лабуды о том что за нас все решат и сделают. Только работа над собой и ситуацией в целом.

Месяц назад
I B
I B

Головне не бути розумнішим за самого самого і най най....

2 дня назад
Максим Шевчук
Максим Шевчук

ГДЕ ВЫ БЫЛИ 8 ЛЕТ? ГДЕЕЕЕЕЕЕ?

19 дней назад
Ka +2
Ka

@Dacia Rizzo *Требадекому збутись Єрмака* Це треба Україні, інакше ми програємо війну. Ви хоча б в курсі, що батько Єрмака співробітник російського Головного розвідувального управління? Ви хоча б в курсі, що США давно просили відсторонити його? В адміністрації президента сидить російський кріт і шпигун. Впевнений, що саме це призвело до захоплення півдня і втрати територій. Він все зливає русні. Його треба відсторонити негайно, а потім розбиратися, бо українці платять життями за його перебування в ОП

Месяц назад
Gala +403
Gala

Видно, что человек на своём месте, красавчик, чётко, размеренно, ясно..спасибо

Месяц назад
lelianna2012
lelianna2012

@Zaika Zaika что там с Денисовой случилось лучше расскажи)

Месяц назад
Welhevia +2
Welhevia

@Zaika Zaika Это не то что предел, а как говорится высшая точка напряжения интелекта и мозга, пожалуй лучше смотрят в стиральную машинку чем в телевизор.

Месяц назад
Zaika Zaika +16
Zaika Zaika

@Дан Іванович со скабеевой перепутал. Это на раше так делают, у нас нет. Но тебе этого не понять. Посмотри фото стиральной машинки. Это же предел для русского интелектуала

Месяц назад
Francesca Lurie +4
Francesca Lurie

красавчик? як він жив в одному будинку з ГОГАЛАШЛИ? ТА ЛЕВЧЕНКО? все неи однозначно..

Месяц назад
Bakhta Mogesh +435
Bakhta Mogesh

Коли дивишся і слухаєш Буданова - чомусь впевнюєшся, що план по знищенню ворога та їх болот вже затверджено та втілюється успішно. Бай Бог вам сил, наші захисники.

Месяц назад
Яна Счастливцева
Яна Счастливцева

@Роман Шимончинець 😜

21 день назад
Роман Шимончинець
Роман Шимончинець

@Яна Счастливцева 😂🤡

21 день назад
Водитель Водитель
Водитель Водитель

@I hope и сразу начинают нести хуйню

Месяц назад
Natalie Dimanche +144
Natalie Dimanche

большой респект Кириллу Буданову! не зря он начальник ГУР в звании генерал-майор в 36 лет! с такими военными кадрами мы победим. да, и спасибо, что сказал про население в оккупации - нам очень нужны хорошие новости - как воздух! верю в ЗСУ и в нашу победу! слава Украине!

Месяц назад
Juli
Juli

Тримайтесь!

Месяц назад
Міша Стецюк +3
Міша Стецюк

@Виктор Лукьянчук все є в інтернеті, треба бути дурнем, щоб не бачити

Месяц назад
Nataly Maestro +211
Nataly Maestro

Прошу в Бога мудрості для наших керівників. Щоб все, що ви робите, було на користь країні. Слава Україні!

Месяц назад
Yuliatkach
Yuliatkach

@Евгений Ситчихин Броди

Месяц назад
Евгений Ситчихин
Евгений Ситчихин

@Yuliatkach ты кто вообще такой? Иди кукурузу охраняй. Такая работа тебя в Европе на хозяев ждет.

Месяц назад
Manfred Herdmaier
Manfred Herdmaier

@Arthur Sirotinsky вот уж правду говорят, что каждый народ достоин своего правителя. Клоун - это ты, копия своего президента, который пытается говорить умными словами. Минимализм, максимализм - мне всё равно. Только вот я не имею отношения к России, поэтому твои стремления казаться умным меня никак не трогают.

Месяц назад
Velo Terminator +107
Velo Terminator

Дякуємо за конкретику і лаконічність відповідей. Дуже актуальні питання, УКраїна вистоїть з такими професійними розвідниками.

Месяц назад
Inka Inka +6
Inka Inka

@Йозеф Швейк вас щось не влаштовує? чемодан вокзал, шуруйте

Месяц назад
Артур Радионов +3
Артур Радионов

@Йозеф Швейк алё, Буданов с 2020 года в ГУР начальник, а не с 2014 при Яныке

Месяц назад
Йозеф Швейк
Йозеф Швейк

с такими разведчиками мы наоборот территории потеряли

Месяц назад
РБК-Україна +5
РБК-Україна

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Месяц назад
Yana B +301
Yana B

Для такого собеседника, как Буданов, нужен журналист со стальными яйцами, этому парню явно наш разведчик не зубам! Буданову — доверие, ему были благодарны азовцы, он человек слова, и очень сдержан в подаче информации, четко следит, чтобы его слова пресса не перекручивала и не дает ложных надежд. Никто, кроме нас не победит врага, только наша воля к победе и четко намеченная как политическая, так и военная стратегия!

Месяц назад
Ka
Ka

@Діма Калинюк А чому ж тоді на Сіверському Донці зупинило? ЗСУ рознесли налагоджені понтонні перправи в пух і прах. Крім того, з Криму йде багато мостів, а не не один. Там їх 3 чи 4. І жоден! з них не підірвали. От ви мені скажіть, як в країні, яка воює з 2014 року можна було розмінувати Чонгар? А от зелені авиб*ядки змогли, і оком не змигнули. Це прямий саботаж або результат домовленостей кротів з адміністрації президента. Ну просто не вкладається в голові, що коли тебе за рік попереджають про війну, а ти мало того, що навіть окопів не риєш та закликаєш людей на шашлики, ти ще й мости розміновуєш, щоб спростити противнику просування. До речі, чули, що сенатор США поставив на днях питання довіри Єрмаку? У США (нагадаю, саме США попереджали про війну, а Зеленьский репетував, що війни не буде, бо йому Єрмак сказав) є серйозні підстави вважати, що Єрмак це російський кріт. Злиття операції з вагнерівцями, здача півдня, здача Азова - все це ланки однієї великої проблеми - наявності рос. агентів в офісі президента. Тому поменше вірте зеленим ви*блядкам. Вам так насцяли в очі, що фактів не бачити, вже нгавіть США вас тикають носом у ваше ж лайно (бо ви і такі, як ви, вибрали антиукраїнську владу), а вам все шанеллю пахне.

Месяц назад
Ka +3
Ka

@The Vnuk Ще раз. Там купа мостів, якби підірвали хоча б один, ніхто б нікуди не дійшов. Південь би не захопили, Маріуполь би не оточили, Азов би в полон не взяли. Питання: чому Буданов, знаючи про вторгнення, не підняв питання унеможливити прохід окупантів через ці мости? Чому не проконтролював? Я вже не питаю, чим керувався твій зелений лідор, знаючи про вторгнення і не зробивши для оборони півдня нічого. Якщо дивним чином зелень розмінувала Чонгар, який був замінований про Пороху, то це пряма державана зрада. Всі члени СГ по партійних списках мають давно висіти на деревах, адже вже призвели до десятків тисяч смертей українців і ще невідомо скільки помре.

Месяц назад
The Vnuk +1
The Vnuk

@Ka де факти шо його розмінували? Це така страшилка для зрадофіла, розмінували, з Криму йшло як мінімум 10 БТГР, поряд рашиські аеродроми, авіація, ракетні комплекси, артилерія, РСЗВ, а це ніхуя сєбє, 59 і 137 бат морпіхів стояли тоді на захисті, пацани росказували шо там було пекло, так шо не пездіть тут. задрали.

Месяц назад
Max Maxwell +398
Max Maxwell

Буданову, почему то доверяют, конкретно всё говорит , лишнего не ляпает, дай Бог , чтоб не ошиблась....

Месяц назад
Юрий Алексеевич
Юрий Алексеевич

@Елена Хомецкая а вы можете доказать, что хоть раз соврал? Мы же не в Московии - власть меняем нараз!!!! Признание ваших https://youtube.com/shorts/-Hmh99hSV8s?feature=share

Месяц назад
Елена Хомецкая
Елена Хомецкая

да как ему верить-то можно...ну о чем Вы (((

Месяц назад
Юрий Алексеевич +1
Юрий Алексеевич

@Igor Eiv у на есть люди, которые даже без западного оружия смогли очистить четыре области от огромной, превосходящей и численностью и вооружением, армии орков

Месяц назад
Людмила Сахатова +169
Людмила Сахатова

Все таки каких людей война вытолкнула на поверхность! Впервые услышала Буданова, поражена. С такими лидерами мы точно выстоим.

Месяц назад
Ludmilla Kruchok +1
Ludmilla Kruchok

@Held Hot а какого черта тогда здесь делаешь?чем слушаешь?вон отсюда

Месяц назад
Тарас Чаплюк +39
Тарас Чаплюк

З кожним інтерв"ю Буданова все більше впевнююсь, що доля Украіни у цій страшній війні, залежить від кількості таких людей в наших спецслужбах...Успіхів Вам Кириле.

Месяц назад
Александр Макаренко +267
Александр Макаренко

Буданову респект. Вроди бы ничего нового, но как спокойно и убедительно все сказано. Аристович отдыхает. Есть в нашей стране светлые головы. И как приятно когда они находятся именно там где и должны быть.

Месяц назад
Лидия Миколайчук +3
Лидия Миколайчук

А при чому Арестович? В голові якась капуста

Месяц назад
Ольга Левинская +1
Ольга Левинская

@Gala Zabotliva вам из погреба видней 😁

Месяц назад
Jorr Chomicz +3
Jorr Chomicz

Каждый из них по-своему крут. И находится на своём месте. Оба профессионалы.

Месяц назад
Gala Zabotliva +4
Gala Zabotliva

@Ольга ЛевинскаяУ дурного соловья и дурная песня.😀

Месяц назад
Stadnyk Tetiana +1
Stadnyk Tetiana

@Genrich Kornienko 😂, 👏👏👏

Месяц назад
Марина Приймак +155
Марина Приймак

Трудный собеседник для журналиста.☺Даже вопросы задаëт в пониженной интонации.Молодой генерал на своëм месте.Осталось решить вопрос с СБУ.

Месяц назад
Peter P.
Peter P.

После победы правильным решением наверное было бы поставить его главным в сбу, с четкой задачей навести там порядок, правда сомневаюсь что зеля это сделает.

Месяц назад
Our Planet
Our Planet

Да, там у нас Баклан сидит. Дальше носа ничего не видит.

Месяц назад
Миша Демкив +3
Миша Демкив

Всю,верхушку поменять!!! Кроме спецподразделения АЛЬФА!!!!

Месяц назад
Денис Пауш +78
Денис Пауш

Видно сразу что человек занимается своим делом!!!

Месяц назад
Денис Пауш
Денис Пауш

Чтобы узнать человека, про него не нужно узнавать у других, нужно позволить ему просто говорить. Многие кто пишут комментарии с желчью и ненавистью... Задумайтесь. С вами все ясно. А вот Буданов очень умный и толковый человек. А вы сидите отрабатывайте кремлевские методички за тридцать серебряников

24 дня назад
Inna Shevchenko
Inna Shevchenko

@Артур Радионов , и да, я ко всему прочему военнообязанная, офицер. Размер ноги нужен?

Месяц назад
Inna Shevchenko
Inna Shevchenko

@Артур Радионов, высшие - гуманитарное и юридическое.

Месяц назад
Артур Радионов +1
Артур Радионов

@Inna Shevchenko у вас какое образование?

Месяц назад
Алёна Ткаченко +136
Алёна Ткаченко

Буданов - красавчик во всех смыслах этого слова 👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Месяц назад
Тетяна K. +237
Тетяна K.

Тези, які треба запам’ятати кожному Українцю: - «всюди де рОсія, проблеми» - « якщо не ми самі собі, то ніхто»

Месяц назад
Ka
Ka

@Edward Yuditskiy Чому ви так вирішили, що при будь-якому? Той про*б, який можна виправити - це не про*б. А той, якого виправити не можна - це про*б. Злиття бази оперативників - це не будь-який про*б. Це серйозний про*б, найбільший я б сказав з можливих, його вже не можна виправити. Бо означає наявність рос. агентури у відділі ГУР. Наумов, розмінування Чонгару, непідрив мостів, ця історія зі злиттям даних ГУР -- все це показало, що зелень розвела тотальне квартальне кумовство, яке призводить тільки до серйозних проблем. Це треба вирішувати, а не упскати на самотік. Щодо Швеця, то який Шарій? Шарій всьо. Крім того, Швець українець, який переживає за Україну і не генерує переможної брехні, від якої людей вже нудить. Я про телемарафон і афєрістовічя. Швець говорить по суті, опираючись на західні видання та аналітику, зрештою на власні джерела

Месяц назад
Edward Yuditskiy
Edward Yuditskiy

@Ka ну, згідно твоєї логіки при будь якому пройобі в твому відділі треба звільнити і тебе і всіх хто там працює, якшо ти з цим згоден до цього питань немає. Мовчу про те що чим більше відділ тим важче його контролювати, у випадку ГУР. Щодо толкового прогнозиста, якшо тебе не дивує шо канал почав активно працювати в минулому році і здебільшого розрахований по темам на нашу аудиторію, а потім вкидує іпсо щодо гуманітарки і тд, після чого те ж саме розносить сітка Шарія.. якщо ти не бачиш тут чогось більше аніж прогнозист і ютубер, який просто хоче кращого до України, і допомогти розкрити правду своїм каналом то це дивно також. Десь я вже таке бачив, фамілія у кого дуже схожа схема була вище згадана

Месяц назад
Ka
Ka

@Edward Yuditskiy Швець хороший аналітик і толковий прогнозист. Це не якийсь актор недоучка арєстовічь, який видає себе за експерта. Якщо ніхто з керівництва не винен, тоді навіщо вони там? Я от очолюю відділ в одній компанії. Я відповідаю за роботу цього відділу, якщо там щось не так, то винен я. Чому якщо в ГУР щось не так, то Буданов не винен? Навіщо тоді йому взагалі робити свою роботу, якщо він винним не буде? Просто хочу зрозуміти. По вашому, Буданов сидить, знімає відосіки, самозакохано щось там верзе, за його спиною бігають російські шпигуни та кроти, крадуть бази, але йому недосуг, адже він зайнятий.

Месяц назад
Ka
Ka

@Edward Yuditskiy Якщо Буданов очолює ГУР, отже він і відповідає за те, що відбувається в ГУР. Хіба ні? Інакше, що він там взагалі робить? Проходив повз?

Месяц назад
Роман Валентинович
Роман Валентинович

@Edward Yuditskiy ок.

Месяц назад
Сергей Синицын +328
Сергей Синицын

Молодой глава ГУР выглядит в разы привлекательнее и умнее, чем старые КГБшные дедушки в мордоре. Уверен, что он их и приделает со временем.

Месяц назад
clop жук
clop жук

@Людмила Буракова я не глава ГУР , щоб робити " чудо" для зелебобіків. ВИ хочете, щоб , як при Сталіну, всі , хто критично мислить - у тюрьму? Так чим тоді відрізняється від рашки? ЧОМУ ваш Буданов не зміг передбачити війну, коли розвідки усіх країн про це говорили, а Байден 26 разів КЛАВ на стіл Зе план наступу рашистів? А вас на ШАШЛИКИ КЛИКАЛИ) ВИ ХОЧ НАЇЛИСЯ ШАШЛИКІВ?)

26 дней назад
clop жук
clop жук

@Katerina Kaporina Ага,подивитесь, чи буде з такими зрадниками перемога)) ОТ чудаки ... чекати з моря погоди - то невдячна справа. ПЕРЕМОГА сама просто так на тільки героїзмі воїнів не прийде. А ви, та подібні думають досі, що чудо станеться....

Месяц назад
clop жук
clop жук

@Надія Луцьковська Вам ПОРОХ і сниться)) Фобія?) ТУТ і без Пороха такого наваяли зе Слуги, що після війни тюрьма чекає.

Месяц назад
Лара А +1
Лара А

@Русич Как угодно, но ВСУ ДАЛИ отпор , будучи в 10 раз меньше армии России по личному и техническому составу. Россия ищет союзников (чеченцев, белорусов) т.к. легкой операции не вышло. И это есть отпор.

Месяц назад
Євгеній Куйда +132
Євгеній Куйда

Какой четкий и конкретный тип, всё по полочкам розкидал, и всё, у меня вопросов нет, Буданов красава. Слава Украине

Месяц назад
Ka
Ka

А хто південь здав Буданов не розкидав по поличкам? А за ворожу агентуру в СБУ чому він не розказав. ну про того ж бригадного генерала Наумова, який здав співробітників СБУ і втік.

Месяц назад
Аліна 💫 +1
Аліна 💫

Героям слава !!!

Месяц назад
Andrew Doe +4
Andrew Doe

по самолету с вагнеровцами тоже нету вопросов?

Месяц назад
Svetlana Voloshchuk +125
Svetlana Voloshchuk

Я здесь уловила ассоциацию интервью с экстрасенсов,Кирил просто молодчина,язык держит на замке,военная тайна должна быть неприкосновенной.

Месяц назад
Omelhuk Lilia
Omelhuk Lilia

Я теж, це відчула.

Месяц назад
Charles Clarkson +4
Charles Clarkson

Там прикасаться не чему.Тайны нет.Как и разведки.Такая разведка называется интернет-журнал для молоди "Хочу всё знать".

Месяц назад
Ольга Левинская +1
Ольга Левинская

😂😂😂

Месяц назад
Olga Sondak +185
Olga Sondak

Перше інтерв'ю,яке послухала з логікою ,мислення ,дякую,а решту диванні експерти,ага ще даю перевагу думкам Жданова,дякую за працю вашу нелегку і чітку! Божих благословіння вам у нашій перемозі над ворогом! 🇺🇦❤️💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛❤️

Месяц назад
Olga Sondak +1
Olga Sondak

@Spirsom слушай скобееву тебе она импонирует.....😊

Месяц назад
Spirsom
Spirsom

Жданов эксперт?) Ему в одном из диалогов скормил вброс о том, что наши военные в километре от Херсона. Так он никак это опровергать не стал, а только сказал, что наши ЗСУ красавчики) Вот такой вот он обознанный "эксперт".

Месяц назад
Arthur Sirotinsky
Arthur Sirotinsky

@Magellan чё-то немытое слопал? теперь у тебя... э-э-э... ну то, что ты написал? в школе не научили: _мойте фрукты перед едой_

Месяц назад
Truе Man +179
Truе Man

Борітеся-поборете, Вам Бог помагає.

Месяц назад
Serzh +1
Serzh

бога нема

Месяц назад
талла рубцова +5
талла рубцова

@Александр Невский Бог на стороне Света! Бог на стороне Украины! Помощь Бога реальна! 🙏🙏🙏🙏

Месяц назад
Александр Невский +1
Александр Невский

@талла рубцова нам не бог помогает,а Америкаи и Европа!!!

Месяц назад
новаковская Ирина +165
новаковская Ирина

Буданов - ЛУЧШИЙ! Уверенность в каждом его слове!! Поверила. У нас всё будет зашибись!!!

Месяц назад
Livetopia
Livetopia

У вас уже всё зашибись!

Месяц назад
Ka
Ka

Неправда, лучший в пізьдєже зеленський. А буданов десь так на 3 місці. після арєстовічя

Месяц назад
новаковская Ирина
новаковская Ирина

@Т.А. у нас есть пословица "не кажи гоп, поки не перескочишь". Ждите.

Месяц назад
Zzz Gold
Zzz Gold

@новаковская Ирина это с чего вдруг, ты мне не указ!

Месяц назад
Valerie Valesov
Valerie Valesov

Вы уже зашиблись.

Месяц назад
Наталия Годун +112
Наталия Годун

Завжди слухаю Буданова. Чітко, грамотно , без ніяких зайвих припущень. І все зрозуміло.👍

Месяц назад
Olivia
Olivia

@wjusczuk 👉

Месяц назад
Stop War +3
Stop War

@wjusczuk час прохобів пройшов. тому схаминись вже

Месяц назад
Stop War +2
Stop War

@wjusczuk ти краще всіх цих будеш?

Месяц назад
Відлік: календар закінчення війни +1
Відлік: календар закінчення війни

Завжди цитуємо Буданова у нас в календарі.

Месяц назад
wjusczuk
wjusczuk

говорити зелені вміють,,, адрестович чого коштує

Месяц назад
Люба Легка +134
Люба Легка

Дуже толкова людина! Професіонал! Дякую за інтерв'ю!

Месяц назад
Артём Манвелян +98
Артём Манвелян

Я рад, что у нас классные молодые кадры! Хватит стартерам управлять государством

Месяц назад
get rich +2
get rich

Доуправлялись уже эти молодые кадры)))

Месяц назад
Rainbow Colors +53
Rainbow Colors

Ангелов хранителей Украине и защитникам Украины и всем кто на стороне Света. 🇺🇦 Слава Украине! Слава ВСУ!

Месяц назад
Alieks Alieks +209
Alieks Alieks

Буданову респект!!!!1 Все дуже стримано, чітко без води. Дякую

Месяц назад
Ka +2
Ka

Так а хто ж південь розмінував? Навіщо нам це бла-бла-бла? Якщо він очолює розвідку, де результати його дій? Де впіймані рос. шпигуни, де знищені зрадники та колаборанти? Це відповідальна посада очолювати ГУР, під час війни потрібно щось більше, ніж галіме бла-бла-бла. Якщо він хоче розказувати байки, влаштуйте його ведучим на 1+1. Людям потрібні реальні діла, а не слова, від якиїх українців вже нудить. Від зеленої срані одні слова та відосіки. А де реальні справи?

Месяц назад
tOp tOl +3
tOp tOl

в коментах одни боты

Месяц назад
Ла Ахад +2
Ла Ахад

@clop жук ну почнемо з того,що Буданов ще восени говорив,що буде війна.по друге,якби сказали за 3 дні,що буде війна всі б влаштували паніку і багато просто втекли з країни

Месяц назад
Марія Нечипір +39
Марія Нечипір

Ти, Сонечко,правий! Ніхто крім нас нам ніхто не допоможе! Вперед до перемоги!

Месяц назад
Валентина +3
Валентина

Испытываю гордость, что у нас такой руководитель!

12 дней назад
смотрю youTube
смотрю youTube

Клоун на клоуне

9 дней назад
РБК-Україна
РБК-Україна

🇺🇦❤️🇺🇦

10 дней назад
Ryna Koh +31
Ryna Koh

Классный мужик. Четко фильтрует каждое слово.

Месяц назад
Надія Нічта +62
Надія Нічта

Дякую Вам за роботу. Тішить, що в нас в вищих інституціях такі розумні люди. Слава Богу! Слава Україні!

Месяц назад
Ната Ната +4
Ната Ната

Слава Богу

Месяц назад
Zhanna Zotova +114
Zhanna Zotova

Пане Буданов верим всем вашим прогнозам , верим в ВСУ и в Президента! Правильно, что несколько раз подчеркнули ваши формулировки по срокам: у нас журналисты любят перекручивать факты.Украина Победит!!!

Месяц назад
marina Griko
marina Griko

@Zhanna Zotova Да, может, Вы и правы.

Месяц назад
Zhanna Zotova +3
Zhanna Zotova

@marina Griko может быть у вас и у 73% избирателей разные интересы ? Зеленский продавливает самые мощные санкции, военную помощь и имеет общепризнанный международный авторитет лидера свободного мира. Это признают все, кроме кремлеботов , по понятным причинам, и порохоботов -пети не нужна Украина, где он не президент и его прихильникам тоже. Обломятся обе группы товарсчей

Месяц назад
Zhanna Zotova +2
Zhanna Zotova

@marina Griko Зе никого и никогда не предавал-он первый Президент,которым мы гордимся. РФ прошу не беспокоить своим го. Ом.

Месяц назад
marina Griko
marina Griko

Может ли быть ДОВЕРИЕ Президенту, который вдруг и « неожиданно» предал интересы 73 % избирателей, полностью изменив своей предвыборной Программе? А Г-ну Буданову - респект, уважение. Спасибо!

Месяц назад
Mykola Galytskyi +138
Mykola Galytskyi

Блин - Буданов очень сдержанный и все по факту. Ничего лишнего - видно что все идёт по плану

Месяц назад
Олег Гонтарь
Олег Гонтарь

😂😂😂😂😂

Месяц назад
олег н
олег н

все идет по плану, но не украинскому

Месяц назад
Mykola Galytskyi +4
Mykola Galytskyi

@Лидия Сютикова а ваш комент причём ?😂😂 как захотел так и написал

Месяц назад
Лидия Сютикова +2
Лидия Сютикова

А при чем здесь блин?

Месяц назад
Mykola Galytskyi +3
Mykola Galytskyi

@юрий кияшко уточнить кому?

Месяц назад
Stariy Dobriy +43
Stariy Dobriy

Побільше б таких розумних людей у владі як пан Буданов!

Месяц назад
Андрій Демиденко +1
Андрій Демиденко

Скоріше за все, він вже на своєму місці

Месяц назад
Teodor Moroz +103
Teodor Moroz

Пан Кирило справляє враження розумної та професійної людини. Було дуже цікаво його послухати.

Месяц назад
Надія Луцьковська
Надія Луцьковська

@AFGur52 🤣🤣🤣 Для кого он мачо? Для 80-летних бабок?

Месяц назад
Stadnyk Tetiana +1
Stadnyk Tetiana

@Anastasia Nastia _ це на росії "импортозамещение"

Месяц назад
MASON +3
MASON

​@AFGur52 крапка ууоуоуоуоуоуоуооуоуоу😂

Месяц назад
Anastasia Nastia _ +11
Anastasia Nastia _

@AFGur52 Гугл-перекладач підвів?

Месяц назад
Леха Сучков +15
Леха Сучков

Все ,что Вы сказали,мы это читаем в интернете!Спасибо.

Месяц назад
Юлия Ящук
Юлия Ящук

@Sebastian Pereira 😂, розсмішили))) Прям моїми словами відкоментували

Месяц назад
Леха Сучков
Леха Сучков

@Sebastian Pereira андестенд?

Месяц назад
Sebastian Pereira
Sebastian Pereira

А тебе надо было оперативную информацию всю выложить, да, товарищ майор?

Месяц назад
Инна Семко +142
Инна Семко

Интервью Буданова всегда очень содержательные. Спасибо!

Месяц назад
Виктор Лукьянчук +2
Виктор Лукьянчук

@Відлік: календар закінчення війни ми не можемо знати в даний час коли скінчиться війна, дай боже нам і нашим захисникам щоб це було скоріше !

Месяц назад
талла рубцова
талла рубцова

@Виктория Флорова Бог на стороне Украины!🙏🙏🙏🙏✊✌️🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Месяц назад
талла рубцова +1
талла рубцова

@Відлік: календар закінчення війни ✊✊✊✊🙏🙏🙏🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦✌️✌️✌️✌️

Месяц назад
Відлік: календар закінчення війни +4
Відлік: календар закінчення війни

Перегляньте сьогодні протягом дня у нас на календарі свіжий недільний підсумок тижня🔥лише 5хв. про всі ключові події та коли закінчиться війна) Слава ЗСУ, Україна переможе!

Месяц назад
Виктория Флорова +1
Виктория Флорова

Будет время, посмотрите видео "УКРАИНА ВО МГЛЕ - ПЕРЕД РАССВЕТОМ". Сооб.11

Месяц назад
Yaroslav Kas +62
Yaroslav Kas

З людьми такого масштабу варто задавати точні і зрозумілі питання, котрі можуть трактуватись виключно в одному розумінні. Це явно не в наших політиків інтерв’ю брати. Дякую, було змістовно не дивлячись ні на що.

Месяц назад
Наталья Смык +10
Наталья Смык

Дякую нашому гостю.Дуже доречна людина.Побільше таких чоловік в владі нашої держави.Я завжди казала що у нас найкраща молодь.Хочеться шоб наші надійні патріоти прийшли до влади України,щоб закінчилось це базікання з трибуни.Я знаю що у нас такі герої є.Слава Україні.

Месяц назад
РБК-Україна +1
РБК-Україна

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Месяц назад
Firefly +20
Firefly

Gen. Budanov looks like the right person in the right place at the right time. I admire his stoicism in the face of adversity. Even though I don't speak Ukrainian, I understood most of what was being said. I'm really glad our languages are so similar. Stay strong Ukraine, greetings from Warsaw!

Месяц назад
Arthur Oz +5
Arthur Oz

Ми дуже вдячні польському народові за вашу підтримку

Месяц назад
Alina Rybalchenko +17
Alina Rybalchenko

Прекрасне інтерв'ю. Стримано чітко і по суті все розповів. Побільше би таких молодих та розумних людей у нас при владі

Месяц назад
РБК-Україна
РБК-Україна

Так! Чекайте на якісний контент нашого Ютубі!

Месяц назад
Наталья Золотце +118
Наталья Золотце

Дякую за інтерв'ю, цікаво слухати Буданова... любить заінтригувати.

Месяц назад
Айвенго
Айвенго

временно прикопанно

Месяц назад
Айвенго
Айвенго

В Мариуполе уже похоронили более 70 тысяч мирных жителей ! Ещё очень много временно прописано труппов , и в завалах разрушенных строений!

Месяц назад
Света Липкина +33
Света Липкина

Пан Буданов вочевидь, доволі жорсткий, непоступливий та має гострий розум. Дякую за інтерв'ю. Журналісту було нелегко, але він справився. Молодець.

Месяц назад
Валентина Панасюк +63
Валентина Панасюк

Я в захваті від нашого Міністра розвідки. Молодий і дуже розумний!!!!

Месяц назад
Lydmila Dunayenko +118
Lydmila Dunayenko

Буданов ты молодец. А пресса задовбует. Как можно рассказать о планах

Месяц назад
Александра Никитина +1
Александра Никитина

Andrey, это вообще личное мнение? Фундамент это и есть население думающее и работающее. Журналисты часть населения, но никак не фундамент. Это в одной дыре формируют мнение, а в нормальном мире все устроено намного сложнее!

Месяц назад
Ka +2
Ka

А в чому він молодець? Він казочки розказує, а по факту проспав вторгнення. США виявились набагато компетентнішими, за все ГУР. Звільнити пі*дарасів з позором і взяти на службу агентів ФБР, ті хоч роблять свою роботу

Месяц назад
Andrey +5
Andrey

Журналисты это фундамент любого государства. Не стоит пренебрежительно к ним относиться. Они формируют мнение населения, а население создаёт и власть и экономику и армию.

Месяц назад
Сергей +73
Сергей

Красавчик) Журналист, во второй части интервью, просто боялся задавать вопросы))))

Месяц назад
Jorr Chomicz +3
Jorr Chomicz

И правильно делал. Буданов определённо крут.

Месяц назад
Alexei Kozlov +4
Alexei Kozlov

точно, и это очень заметно

Месяц назад
Валентина Жадан +8
Валентина Жадан

Я сама слухаю його і страх є!

Месяц назад
Максим М3 +2
Максим М3

Кирилл , БРАВО ❗👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 МОЛЮСЬ ЗА ПОБЕДУ УКРАИНЫ ❗

26 дней назад
Tania +55
Tania

Хочется, чтобы журналисты руководствовались бы не только своими сенсационалистскими интересами, но и безопасностью и интересами страны. Когда вы говорите с ГРУ, по меньшей мере звучит странно ваша настойчивость о выдаче информации о военных операциях , которые готовятся группой военных. Будьте немного серьёзнее. Prime это всего лишь деньги, премия, не знаю.... Жизни наших солдатов и мирного населения не в коем случае несопоставими с вашими интересами сделать Prime! Пожалуйста, передайте своим коллегам и с других каналов , что хватит мусолить какую либо информацию, которая связана с поставками, их чисом и направлениями. Или просто модифицируйте эту информацию. Нам главно, чтобы Украина победила, а не знать информацию о действиях военной разведки. Побережем наших людей!🙏🙏🙏💛💙🇺🇦♥️♥️♥️

Месяц назад
Ол Ли
Ол Ли

@Eugene Shevchenko Хорошо, слава героям защитникам цивилизованного мира))))

Месяц назад
Eugene Shevchenko
Eugene Shevchenko

@Ол Ли вот и оставайся у себя, не стоит портить отдых своим присутствием людям с цивилизации

Месяц назад
Ол Ли
Ол Ли

@Eugene Shevchenko Да и Азия нас с удовольствием принимает) Побывала бы ты в Азии, забыла бы про европу))

Месяц назад
Ол Ли
Ол Ли

@Eugene Shevchenko Спасибо) у нас много мест кроме Сызрани)) Теперь даже море своё есть))

Месяц назад
Eugene Shevchenko
Eugene Shevchenko

@Ол Ли приятного отдыха в Сызрани, уважаемая

Месяц назад
YV +22
YV

Верим в Украину!

Месяц назад
Марина Яковенко +82
Марина Яковенко

пан буданов заспокоїв, дякую йому

Месяц назад
Лена Змеева +4
Лена Змеева

Выдержка Буданова просто поражает !

Месяц назад
Vishenka +29
Vishenka

Девочки я даже не представляю что нужно вытворить чтобы у Буданова сдали нервы 🤪...А вообще он молодчинка , спасибо за эфир ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Месяц назад
Олександр Колючко
Олександр Колючко

@Vitaminka Vitaminka Та посади найвеличнівшивий роздає своїм людям.

Месяц назад
Vitaminka Vitaminka
Vitaminka Vitaminka

@Natalia Smith Наталія можеВи знаєте за що в 36 років дають бригадного генерала?

Месяц назад
Nadiia Shyshko +4
Nadiia Shyshko

Пан Буданов виглядає і звучить дуже професійно. Результати роботи його команди видно. Приємно і обнадійливо,, що на такій важливій посаді саме така людина.

Месяц назад
Irina +70
Irina

Благодарю за интервью с Кириллом Будановым. Такой молодой, но разумный и знающий свое дело человек! Честь и хвала!

Месяц назад
МАВІ +47
МАВІ

Буданов - ви молодець! Дуже приємно вас слухати, спокійно і грамотно доводите інформацію, а головне не видаєте сикретів і планів. Послухавши Вас навіть впевненості значно добавляється в нашій перемозі!

Месяц назад
Галина +33
Галина

Дякуємо Богу і вам за мудрі рішення , молимось і віримо в перемогу!

Месяц назад
Олена Альошина +7
Олена Альошина

Видно, що на своєму місці працює!!!!!

Месяц назад
РБК-Україна
РБК-Україна

100%

Месяц назад
NET Med +4
NET Med

Ответы сдержанные и очень убедительные. Уравновешенный Надеюсь он прав на сто процентов!

Месяц назад
РБК-Україна +1
РБК-Україна

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Месяц назад
Александр Синято +68
Александр Синято

ВОЙНА и деньги любят тишину Всем ведущим не надо косвенно помогать оккупантам Есть у кого учиться ПОДОЛЯКА БУДАНОВА и много других ДОСТОЙНЫХ СЛАВА НАРОДУ УКРАИНЫ И ВСУ

Месяц назад
Алла Ул'яніч
Алла Ул'яніч

😁😁😁😁

Месяц назад
Юля Федоляк +47
Юля Федоляк

Завжди дуже цікаво слухати розвідника, він багато чого знає, і нічого не хоче сказати, що і правильно робить.👍

Месяц назад
Юля Федоляк
Юля Федоляк

@Андрій Демиденко саме так, розвіює фейки, говорить точно, влучно і його слова справджуються

Месяц назад
Андрій Демиденко +4
Андрій Демиденко

@юрий кияшко Він передає вайб, що все добре, при цьому не обманюючи народ, як деякі арестовичі

Месяц назад
Ольга Дудар +4
Ольга Дудар

Від цього чоловіка аж мурашки по тілу. Все по суті, без надмірної риторики. Гордимося такими керівниками!

Месяц назад
Ольга Дудар
Ольга Дудар

@Кiт Серйозно? Цікаво, можна більше інформації ?

Месяц назад
Кiт
Кiт

Звісно мати свого агента Кремля на такій посаді. Але уся ця агентура Кремля буде покарана. Воно або сяде за грати або на вила.

Месяц назад
РБК-Україна
РБК-Україна

Коротко і зрозуміло)

Месяц назад
Emili Emili +3
Emili Emili

Дуже приємно бачити талановитих людей в керівництві країни. Вражена. Молодий,талановитий, врівноважений,з холодним розумом керівник такого дуже важного підрозділу.

Месяц назад
Olga Vanisheva +25
Olga Vanisheva

Буданов ,Вы очень умный,грамотный человек.Спасибо за информацию .Всего Вам наилучшего

Месяц назад
РБК-Україна +2
РБК-Україна

🇺🇦

Месяц назад
Larisa 1 +2
Larisa 1

Велике вам дякую за вашу працю пан Буданов. Коротко, ясно і понятно.

Месяц назад
Александр Невский +73
Александр Невский

Если в 2023 мы вернём границы 1991 года то это счастье!!!

Месяц назад
Александр Невский
Александр Невский

@Елена Хомецкая вроде бы и взрослая и несёшь бред!

Месяц назад
Елена Хомецкая
Елена Хомецкая

до 23 от голода не умереть надо, фантазер.

Месяц назад
Mary Lu +1
Mary Lu

@серж клим к нам еще адекватные русские едут. Так что не переживайте. Добро всё-равно победит зло.

Месяц назад
сергиос
сергиос

У тебя фантомные боли. Счастье для вас это ЗУНР, если очень повезёт.

Месяц назад
Ярослава Лукинюк +5
Ярослава Лукинюк

Підтримка каналу і подяка за роботу 🇺🇦

Месяц назад
РБК-Україна +1
РБК-Україна

Дякуємо! Буде більше цікавого контенту!

Месяц назад
Алла Гайдамак +23
Алла Гайдамак

Буданов красавчик дуже дякую за чудову розмову 👍чітко і зрозуміло!Украіна переможе💙💛Миру Мир!!!

Месяц назад
Anna Simonian +22
Anna Simonian

Дякую за інтерв’ю!

Месяц назад
Aleksandr Beznis +7
Aleksandr Beznis

Вліпашу Лайк , стриманість та розсудливість 💪

Месяц назад
Iraida Danilova +21
Iraida Danilova

Только Украинцы вернут свою Свободу ❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏🙏👏🙏🇺🇦🙏

Месяц назад
Alexey Mykhalov +18
Alexey Mykhalov

Віримо в перемогу! Слава Україні!

Месяц назад
Alex Al
Alex Al

вы уже 30 лет верите, а толку ноль

Месяц назад
Сергей +9
Сергей

Что сказать? Мужик он и есть мужик. Дай нам Бог таких побольше!

Месяц назад
Сергей Мотайло +72
Сергей Мотайло

Огpомное спасибо нашему ГУР вы лучшие. СЛАВА УКРАИНЕ.

Месяц назад
Edward Yuditskiy +7
Edward Yuditskiy

@Пантелеймон Таврический как вычислить орка - пишет с ошибками даже в своем родном языке

Месяц назад
Пантелеймон Таврический
Пантелеймон Таврический

Лутшие из худших!!

Месяц назад
Павлина Шибико +17
Павлина Шибико

Дай Боже здійснення всіх ваших планів! Віримо, сподіваємося, підтримуємо, пишаємося та бажаємо успіхів ЗСУ. Слава Україні!

Месяц назад
Хаски Хаски +1
Хаски Хаски

Я Вам вдячна за Вашого гостя. Дуже приємно слухати розумних та політично підкованих людей. Я вже переконалась неодноразово,що Україна богата розумними та цивілізованими людьми. Я пишаюсь своєю Україною....

Месяц назад
Vladyslava Nakonechna +43
Vladyslava Nakonechna

Так люблю його слухати 🇺🇦

Месяц назад
Таня Велика +15
Таня Велика

Дуже конкретно без гадань,відповів на запитання.Приємно було слухати.Бажаю успіхів

Месяц назад
Татьяна Овчинникова +8
Татьяна Овчинникова

Віримо нашим ЗСУ! Буданов-- гордість нашого народу, справжній козак!

Месяц назад
Другая Реальность +8
Другая Реальность

Спасибо большое вам за хорошую работу

Месяц назад
Олександра Гуменюк
Олександра Гуменюк

Бравого, генерал.

Месяц назад

Далее

Секретная украинская биолаборатория

1:01

Секретная украинская биолаборатория

Вечер с Яниной Соколовой

Просмотров 113 тыс.

Як вижила українська мова!

47:24

Як вижила українська мова!

імені Т.Г. Шевченка

Просмотров 1,2 млн

Історія Польщі. Уроки для України

47:19

Історія Польщі. Уроки для України

імені Т.Г. Шевченка

Просмотров 1,1 млн